ЧИМ УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ

Июнь 5, 2017

Чим утеплити підлогу на дачі?

Правила утеплення підлоги в приватному будинкуНезважаючи на відмінні ізоляційні якості деревини, споруджений з пиломатеріалів підлогу потрібно утеплювати. Без теплоізоляції конструкція не справляється з роллю бар'єру, повністю запобігає втрати тепла. В результаті характерних для натуральної органіки зрушень між елементами з'являються щілини.

Через різницю зовнішньої і внутрішньої температури на поверхні балок і лаг утворюється конденсат з незмінними наслідками - грибками і цвіллю. Виключити весь список перерахованих неприємностей допоможе утеплення підлоги в дерев'яному будинку, для реалізації якого застосовуються особливі технологічні схеми.

Дискутувати на тему кращого матеріалу для теплоізоляції дерев'яної підлоги безглуздо. Стосується практично всі, починаючи від дідівської сухого листя, закінчуючи дорогим вермикулітом. Утеплюють підлоги в дерев'яних будинках сипучими варіантами теплоізоляції, матами і плитами.

Так як в переліку вимог до будь-якого утеплювача стабільно значаться легковажність, мінімальна водопроникність, довгостроковість, експлуатаційна безпека, то всі ці якості цілком влаштовують будівельників і власників дерев'яних будинків.

Вибір в основному упирається у фінансові можливості власника, в тип підстави і в спосіб укладання. Господарі, не обмежені в засобах, зможуть придбати прогресивні, легко укладаються матеріали з докладною інструкцією про те, як утеплити підлогу в приватному будинку без залучення будівельників і з точним зазначенням теплотехнічних якостей заводського вироби на упаковці. Якщо є бажання заощадити, то доведеться чимало повозитися з традиційними схемами утеплення.

Як і чим можна утеплити підлогу в приватному будинку Чим утеплити підлогу в приватному будинку Утеплення дерев'яної підлоги в приватному будинку Утеплення підлоги в приватному будинку

Рассказать о статье