УТЕПЛИТИ БУДИНОК

Июнь 6, 2017

Як утеплити будинок зовні і чим

Зображення з назвою Insulate a Shipping Container Home Step 2Будь-які будинки слід утеплювати, однак, у випадку з металевим контейнером для перевезень, це може бути на порядок складніше.

кроки

  1. Розгляньте різні варіанти утеплення будинку з контейнера для перевезень. Деякі з можливостей включають в себе:
  2. Не використовуйте традиційну ізоляцію, якщо вона не є антикорозійного або не сприятиме конденсації. Більшість традиційних будинків утеплені з внутрішньої сторони скловолокном або вовною. Якщо ви будете використовувати точно такий же спосіб для будинку з металевого контейнера, в результаті може з'явитися корозія на внутрішній стороні стін через занадто великої кількості води або пари.
  3. Найкраще використовувати розпорошується утеплювач. Пінополіуретан найкраще працює в поєднанні з керамічною фарбою для ізоляції. Фарба наноситься на зовнішню частину контейнера для перевезень, а піна на внутрішню.
    • Фарба містить спеціальний газ з бульбашками, що надає йому високу теплову ефективність. Піну можна купити з "відкритими порами" і "закритими порами". Різниця полягає в ціні, щільності, міцності, R-факторі і гідроізоляції.

Поради

  • Для утеплення контейнера і обшивання стін 6 м контейнера 2 працівникам потрібно 2 повних дні.

попередження

  • Переконайтеся в тому, що вентиляції для дихання більш ніж достатньо.
  • Захистіть дихання маскою і не забудьте прикрити очі окулярами.
  • Пийте багато води, щоб уникнути зневоднення. всередині контейнера може бути дуже жарко.
  • Будьте готові забруднитися.
Рассказать о статье