УТЕПЛИТИ БУДИНОК ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Утеплюємо фасад будинку

Популярне рішення теплоізоляції будинку - установка пінопласту під вініловий сайдинг. Технологія забезпечує одночасно і тепло, і привабливий зовнішній вигляд будівлі. Процес монтажу плит з пінопласту вимагає мінімальних зусиль.

Що являє собою пінопласт

Для теплоізоляції під сайдинг використовується спеціальний фасадний пінопласт. Це досить жорсткі плити екструдованого пінополістиролу - полімерного матеріалу, що складається з невеликих осередків закритого типу. Він практично зовсім не проводить тепло, не вбирає вологу, не горить і дуже міцний на стиск.

Як утеплювач під сайдинг підходять пінопластові плити товщиною 5 см і щільністю від 25 кг / м3, що відповідає 30-сантиметрової цегляній стіні.

Одна з переваг пінопласту - зручність монтажу. Плити легко ріжуться ножем і добре тримають форму, що дозволяє приклеювати їх або прибивати до стіни дюбелями. Як бачимо, екструдований пінополістирол цілком підходить в якості утеплювача під сайдинг. Єдиним істотним недоліком є обмежений термін служби: якщо сайдингові панелі «Деці» служать до 50 і більше років, то пінопласт - вдвічі менше.

Як утеплити будинок пінопластом : порядок робіт

Для утеплення будівлі за допомогою вінілового сайдингу і пінопласту краще вибрати теплу суху погоду, хоча допускається виконання робіт в будь-який час року, в тому числі взимку (при температурі не нижче -10 С). Важливо простежити лише за тим, щоб під сайдингові панелі не потрапила волога - вона призведе до утворення грибка і цвілі.

підготовка

Фасад очищають від сміття і виступаючих елементів будівельних конструкцій (відсотків, наличників, ліхтарів і т. Д.). Вирівнювати стіну не потрібно, оскільки монтаж утеплювача проводиться на каркас, який виставляється за рівнем і згладжує нерівності.

решетування

Далі на стіну прибивається каркас - обрешітка з дерев'яного бруса або металопрофілю. Найчастіше, використовується дерево - воно дешевше, легше, а при правильному монтажі та ізоляції здатне служити досить довго (терміни служби бруса в умовах нормальної вологості і пінопласту можна порівняти). Дерево обов'язково має просочуватися антисептичним і вогнетривким складами.

Рассказать о статье