УТЕПЛЕННЯ ПІДВАЛА ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Утеплення підвалу зсередини:

Екструдований пінополістиролДавно канули в лету ті часи, коли підвал використовувався, виключно, як льох, для зберігання їстівних запасів на зиму або, як склад, для заощадження всякого побутового непотребу на випадок «а раптом ще знадобиться». Тепер підземний простір вміщує в себе гаражі, сауни, винні погреби та інші господарські складові житла сучасної людини. Експлуатація підвальних площ дозволяє заощадити цінні простори наземного житла, облаштувати просторі і добре освітлені кімнати для розміщення віталень, спалень і т.д.

Нові потреби диктують і нові вимоги до підвальним приміщенням: вони повинні бути теплими і сухими. Пінопласт.У багатьох випадках пристрій стін підвалу відбувається із залученням кваліфікованих фахівців. Але в простих ситуаціях, коли грунтові води не виходять занадто близько до земної поверхні, утеплення стін підвалу можна зробити і своїми руками.

Утеплення стін підвалу

Правильне проведення даного заходу гарантує власникам будинку зниження витрат на оплату теплоносія від 5 до 20%. Стіни підвалу можна ізолювати як з внутрішньої сторони, так і з зовнішньої.

Утеплення стін підвалу зсередини пінополіуретаномУтеплювач для стін підвалу

Грамотний вибір утеплювача - вже половина успіху в обладнанні таких специфічних приміщень. Які ж вимоги слід висувати, вивчаючи якісні характеристики того чи іншого матеріалу?

  • Стійкість до дії вологи, збереження незмінних властивостей навіть в несприятливому оточенні.
  • Здатність протистояти можливому стиснення і тиску товщі ґрунтових мас.
  • Достатня міцність і довговічність.

скловата 640723bd00c0e826052fee0c05a2d223 Внутрішнє утеплення стін підвалу cokol7

Рассказать о статье