УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

утеплення підлог в приватному будинку

При обладнанні підлог безпосередньо на грунтових породах повинен дотримуватися певний регламент. Конструктивні особливості таких будівель дозволяють істотно зменшити припадає на фундамент навантаження. Але в цій ситуації потрібно приділити особливу увагу ґрунтовим водам. Не допустити проникнення всередину об'єкта вологи і зберегти в ньому тепло допоможе лише грамотно складений проект і якісно виконана тепло- і гідроізоляція.

В існуючій нормативній документації опір теплопередачі підлог окремо не регламентується і прирівнюється до значень, одержуваних на стінах будівель, а сам спосіб і черговість укладання ізоляційних шарів вибирають в залежності від наявності підвальних приміщень. Якщо в будинку є таке, допускається менша товщина теплоізоляційного шару (рівень промерзання грунту залишається вище), але вкладається він обов'язково на гідроізоляцію, так як грунтові води можуть з'явитися в будь-який момент. Утеплення підлоги в приватному будинку виконують більш грунтовно, ніж в будівлях іншого призначення.

У приміщеннях без підвалу укладання теплоізоляції проводиться довільно, так як грунтові води і максимальна глибина промерзання можуть мати різний рівень по відношенню до площини підлоги. Коли вода далеко, можна використовувати влагозащитную Протикапілярну гідроізоляцію, коли близько - потрібно руберойд або плівкова мембрана, розміщувати які краще на однакових рівнях з гідроізоляцією стін фундаменту . Також необхідно з'єднати між собою влагозащитную гідроізоляцію підлоги і горизонтальну гідроізоляцію примикають до підлоги фундаментних стін. Це досягається за допомогою нахлеста (10 см на руберойд з мастикою, 20 см на плівкову мембрану).

утеплення підлог в приватному будинкуРекомендована черговість робіт при утепленні підлог в приватному будинку

Устаткування статі на грунтових породах вимагає чіткої послідовності проведення операцій:

  • Підготовка підстави. Видаляється рослинний шар і частину материкової породи.
  • Ущільнення грунту. У сухий грунт трамбуються фракції щебеню, колотого цегли або гравію, у вологі грунту вноситься жирна глина або щебінь, пролита бітумом.
  • Вирівнювання поверхні. Засипається і ущільнюється пісок шаром 5-10 см. Заливається бетонна стяжка розчином В10-В15.
  • Ізоляція. Коли бетонна маса повністю затвердіє, на неї наноситься гідроізоляція, яка накривається утеплювачем.
утеплення підлог в приватному будинку утеплення підлог в приватному будинку утеплення підлог в приватному будинку утеплення підлог в приватному будинку
Рассказать о статье