​Ремонт квартири, з чого почати

Февраль 11, 2019
Утеплитель для пола под стяжку

Іноді, дивлячись на стіни і стелю в своїй оселі, помічаєш, що стеля вже не білосніжний, а шпалери вицвіли на сонці і давно мають не свіжий вигляд. Після цих роздумів мимоволі приходить думка, чи не час зробити ремонт, і паралельно з нею інша, а з чого почати ремонт в квартирі? Хто буде робити? Або зробити своїми руками? ...

У будь-якому починанні важливу роль відіграє фінансова складова, але все ж, найголовнішим поштовхом до початку дій має бути не фінансовий стан, а душевне.

Адже саме бажання щось змінювати, зробити краще, не боятися нового, і можливо, навіть спробувати когось здивувати своїми працями, здатне привести вас в кінцевому результаті до нових відкриттів, і бажанням творити далі. І якщо у вас таке бажання є, то тоді можна сміливо починати, не боячись що справа встане десь на половині шляху.

Оборудование для ухода за садом Вы можете купить на сайте g-shop.com.ua купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Рішення прийнято, ремонту бути!

З чого ж почати ремонт квартири? Перше що приходить в голову, це піти і купити шпалери.

І тут же бігом ми прагнемо по магазинам на пошуки шпалер. Шпалери звичайно знадобляться, але для спершу, слід визначитися, хто і як буде робити ремонт.

Хто буде робити ремонт?

Може ви вирішите все зробити своїми руками, або плануєте залучити найману силу. Справа в тому, що якщо ви будете проводити ремонт своїми силами, то під час закупівлі та виборі матеріалів ви будете керуватися, тільки своїм особистим досвідом, і звинувачувати в невірно обраному грунті або клеї для шпалер ви зможете тільки себе.

Ну а якщо ви все-таки вирішили найняти приватного майстра або вдатися до послуг ремонтної фірми, то порада така, до складання кошторису і бесіди з майстром чи виконробом, займатися закупівлями будматеріалів не слід.

Пояснюється це наступним, майстер або виконроб, проведе огляд об'єкта з метою визначення необхідних видів робіт, на підставі огляду буде складено кошторис та перелік матеріалів необхідних для ремонту.

Перед покупкою матеріалів

Закуповуючи якісь матеріали завчасно, до огляду майстром приміщення, ви можете допустити помилку у виборі необхідного матеріалу, неправильно підібрані матеріали, майстер може забракувати, через не достатньої якості або невідповідності технічного умові.

У цій ситуації майстер буде прав, адже гарантії за виконані роботи нести йому, а як можна дати гарантію якщо стіни зашпаклювати шпаклівкою не відповідає якості, а стеля у ванній кімнаті забарвлений простий фарбою не призначеної для нанесення у вологих приміщеннях.

Як би резюмуючи все вище сказане, хочеться додати, якщо ви вдаєтеся до послуг сторонніх організації, приватної бригади або майстра, ви повинні бути повністю впевнені в їх репутації, не важливо як вони будуть називатися, адже вам доведеться, ну якщо ви звичайно не професіонал в будівництві, вірити їм.

Проконтролювавши остаточний результат роботи візуально, ви будете робити висновки про проведений ремонт в цілому, лише за зовнішнім виглядом. Якщо ви все таки вирішили виконати ремонт самі то дотримуючись наступних порад, ви можливо зможете уникнути в подальшому багатьох помилок.

Рассказать о статье