​Ламінат в інтерєрі квартири

Декабрь 11, 2018
Современные утеплители для

Різноманітність підлогових покриттів, представлених в асортименті магазинів будматеріалів, кого завгодно змусить розгубитися. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом і за експлуатаційними характеристиками. Як же зробити правильний вибір?

Практично універсальним матеріалом можна назвати ламіновану плиту, завдяки своїм якостям, вона може використовуватися для декорування підлоги в будь-якому приміщенні.

Цей аналог дерев'яного паркету є екологічно чистим матеріалом, володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, прекрасно переносить механічні ушкодження. Деякі типи ламінованої дошки витримують навіть підвищену вологість.

Вы можете купить мед по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Завдяки широкій колірній гамі і різноманітності фактур, він може чудово доповнити будь-який інтер'єр, потрібно лише правильно підібрати відтінок і малюнок. Для віталень, спалень і дитячих, можна використовувати ламінат Balterio, зовнішній вигляд якого повністю ідентичний натуральному масиву. Таке підлогове покриття прекрасно доповнить інтер'єр цих приміщень, а величезний вибір відтінків дозволяє гармонійно поєднувати його з колористичної палітри, яка переважає в дизайні.

На кухні буде прекрасно виглядати ламінована дошка, декор якої нагадує керамічну плитку або натуральний камінь. На відміну від цих матеріалів, така підлога є теплим і по ньому буде приємно ходити босоніж. Міцне верхнє покриття і герметичні з'єднання, роблять його стійким до вологи та механічних пошкоджень.

Види покриття, стійкі до вологи, цілком можна використовувати і ванній кімнаті. Його декор може імітувати керамічну плитку, мозаїку або дерево. Бажано, щоб ламінат був гладким, так з нього буде легше видаляти воду і забруднення.

За допомогою кольору підлогового покриття, ви зможете перетворити зовнішній вигляд приміщення, візуально змінивши його площа і навіть форму. Постеливши на підлогу ламінат ArtHoltz більш світлого відтінку, можна розширити простір. Але ні в якому разі не поєднуйте його за кольором зі стінами, підлоги повинні бути на кілька тонів темніше. В крайньому випадку, використовуйте плінтуса більш темного тону.

Візуально зменшити приміщення або розділити їх на функціональні зони, допоможе використання ламінату різних кольорів або відрізняється за своїм декору. Підлога повинні або поєднуватися з кольором міжкімнатних дверей, або мати контрастний відтінок. У другому випадку інтер'єр стане більш сучасним і еклектичним.

Використання ламінованої дошки в якості підлогового покриття, дозволяє створювати будь-які інтер'єри - від традиційних (класичних), до сучасних (високотехнологічних). Ламінат є дійсно універсальним матеріалом.

Рассказать о статье