Про переваги новобудов

Июль 10, 2018
Утепление межэтажного

У порівнянні з квартирами «від господаря» київські новобудови мають ряд переваг. Найчастіше маються на увазі переваги в інфраструктурі, комфорт і зручною плануванні (хоча це практично не відноситься до найдешевших панельним будинкам). Але це далеко не повний перелік позитивних відмінностей нових будинків, тому має сенс заповнити існуючий інформаційну прогалину, описавши ще п'ять важливих переваг будинків від будівельників.

Комфортабельную квартиру Вы можете приобрести на сайте sofiya.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розмірковуючи про зручність і комфорт, покупці часто забувають про надійність. Людині не властиво розписувати своє життя на десятиліття вперед, але якщо квартира вибирається з таким розрахунком, щоб залишити її у спадок дітям, то для цих цілей підходять тільки якісні новобудови Києва, які зводяться двома способами: із застосуванням монолітно-каркасних або блочно-каркасних технологій .

Прийнято вважати, що в нових будівлях квартири дорожчі за ті, що продаються на вторинному ринку, але це не зовсім так. Якщо житло в споруджуваному будинку купувати на початковому етапі, то і вигода в вартості може вийти істотна. Природно, при такому підході має місце певний ризик, але якщо провести належну попередню підготовку, ризики ці можна звести до мінімуму.

До речі, не менш ризикованою є і покупка будь-якої квартири на вторинному ринку, просто погрози тут зовсім інші: наявність нежданих спадкоємців, інших власників, і т.д. Тому не виключена значна трата коштів на експертизу і отримання історії даного об'єкта, якщо житло купувати у приватних осіб. Для новобудов Києва можна сказати, що покупець отримуєте квартиру з перших рук, і витрачатися на експертизи не потрібно.

Як уже зазначалося, комфорт це, безумовно, добре, але як щодо питань безпеки? При покупці квартири на вторинному ринку немає ніякої гарантії, що стара проводка здатна витримати потужність сучасних споживачів електроенергії; що водопровід не зношені настільки, що може в будь-який момент прорвати і т.д. А в нових будинках, де напевно застосовані сучасні матеріали, всі ці фактори враховані, а ймовірність затоплення, пожежі або інших лих набагато нижче.

І останнє, це витрати на ремонт. Щоб куплену на вторинному ринку квартиру довести до розуму, потрібно в першу чергу повністю позбутися від «наслідків» колишніх ремонтів, що є процедурою клопіткою і витратною. І не факт, що при цьому не виявляться огріхи будівельників, допущені роки тому.

А оцінити рівень будівництва і оглянути нові квартири в новобудові Києва можна ще до покупки. Це дозволяє не переживати про стан квартири і знижує витрати на проведення ремонту в повній відповідності з особистими уподобаннями.

Рассказать о статье