УТЕПЛЕННЯ СТАРОГО ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Утеплення фундаменту, шляхом

Ви тут: Головна> Утеплення будинку своїми руками> Як правильно утеплити будинок своїми руками: технологія утеплення будинку> Утеплення дерев'яних вікон своїми руками

Саме час обговорити утеплення старих дерев'яних вікон. Чому саме старих? Чи не краще їх просто замінити новими? Зрозуміло краще. Тільки, буває, що не завжди виходить: ніколи, лінь, гроші потрібні на щось інше, більш важливе ... і т. Д., Причини можуть бути різні. «А зима котить в очі ...»

Чому доводиться утеплювати дерев'яні вікна?

Деревина у багатьох відношеннях прекрасний матеріал. Але, як відомо, навіть з самого кращого можна зробити ... «продукт вторинний».

Хто пам'ятає «часи ностальгічні», той напевно також пам'ятає, як вся країна двічі на рік займалася одним і тим же. Я зараз не про демонстрації - на 1 травня і на 7 листопада. Я про епопею з вікнами: заклеювання восени і зворотну дію навесні. Так адже не можна було замовити з не заклеєними вікнами - крізь широченні щілини вітром видувало будь тепло, навіть при «розпечених» радіаторах.

Щілини ж були в рамах тому, що вікна ляпали з сирої деревини, дбаючи не про те, як в такій квартирі жити, а про дострокове завершення чергової п'ятирічки.

І народ приймав дане явище стоїчно, не нарікаючи, а як щось природне. Будували перепони Снігову Королеву з вати і лейкопластиру. Та й економіка, схоже, була заточена під «криві» вікна: в магазинах продавалася в рулонах паперова стрічка спеціально для заклеювання вікон. Працьовиті варили клейстер, щоб мазати ці стрічки. Ледачі обходилися клеєм ПВА. З настанням тепла все це віддирати, щоб рами можна було знову відкривати, а сліди від клею намагалися якось відмити ... зрозуміло, працьовитим (які восени клейстером) було простіше, а ледачим, заощадити восени же час, доводилося потіти навесні ... Щось я надто развоспомінался, кажу ж: ностальгічні часи.

Інша проблема, що стосується не тільки старих, а нових вікон - розбухання палітурок від вогкості, чому раму не відкриєш, ні закриєш, не доклавши непристойно пристойні зусилля.

Рассказать о статье