УТЕПЛЕННЯ ШЛАКОБЛОЧНОГО БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Компанія Caparol - будинок повинен бути красивим і теплим. Утеплення будинку з шлакоблоку

Нові технології будівництва не змогли змусити здати свої позиції популярну і дешеву технологію - будівництво будинків з шлакоблоку. Вона економічно вигідна і дозволяє виконувати зведення стін будинків з високою швидкістю. І хоча в іменованому шлакоблоком будівельному матеріалі в даний час застосовуються різноманітні наповнювачі та в'яжучі матеріали - залишаються актуальними його недоліки:

  • велика вага;
  • зовнішня непривабливість;
  • гігроскопічність;
  • низькі теплоізоляційні властивості.

І якщо якісну естетичність фасаду будівлі з шлакоблоку можна надати виконанням оздоблювальних робіт, то зменшити теплопровідність і поступове руйнування матеріалу від впливу вологи можна тільки шляхом додаткового утеплення фасаду будинку з шлакоблоку.

Варіантів утеплення будинку, що будується з шлакоблоку безліч, а от для давно побудованого будинку - їх всього кілька. Роботи з утеплення можна проводити зовні будівлі, або ж зсередини. Зовнішню теплоізоляцію виконувати краще. скловолокноВнутрішню ж, як правило, проводять тоді, коли з якоїсь причини неможливо виконати утеплення зовні.

Утеплений шлакоблочний будинок відображає по-справжньому дбайливе ставлення його власників до свого гаманця. За оцінками фахівців, після утеплення будинку витрати на його опалення знижуються в 2-3 рази.

Вітчизняний будівельний ринок сьогодні має в своєму розпорядженні великим вибором теплоізоляційних матеріалів, які відрізняються технічними параметрами і сферами застосування. Які матеріали підібрати для кожного з варіантів утеплення, як здійснити їх монтаж?

Основні матеріали, використовувані в Росії для утеплення шлакоблочних будинків

Найбільш часто утеплення будинку з шлакоблоку виконується із застосуванням таких матеріалів як мінеральна і скловата, а також полімерні матеріали вспенений пінополістирол і екструдований пінополістирол.

пінополістирол екструдований пінополістирол

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье