УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Тепла підлога зможе забезпечити максимальний комфорт в приміщенні

Як утеплити підлогу в дерев'яному будинку

Вибір варіанту утеплення підлоги в побудованому з дерева будинку залежить від деяких факторів. Враховують поверх, на якому проводиться утеплення, міцність перекриття і можливість розбирання підлоги для того, щоб при необхідності провести ремонт. Тепла підлога зможе забезпечити максимальний комфорт в помещенііДля утеплення підлоги в будинку з дерева є кілька методів:

• настил теплого покриття (ДВП, ковролін, лінолеум);

• пристрій теплої підлоги;

• засипка простору під підлогою спеціальним сипучим утеплювачем;

• подвійна підлога.

На ринку будівельних матеріалів сьогодні є великий вибір утеплювача.

Утеплення підлоги на першому поверсі зданіяДля будинків з дерева, як правило, використовують такі види утеплювача:

• керамзит;

• плити з пінополістиролу;

• шлак;

• суха тирса;

• полімерні матеріали, які призначені для збереження тепла (пенофол, ізолон і т. Д.).

Одним з найкращих способів утеплення такого будинку буде використання пенофола або изолона. Пенофол є тонким спіненим матеріалом, покритим фольгированним шаром. Цей матеріал виконує функції паробарьера, гідроізолятора і утеплювача. Пенофол добре підходить для утеплення підлогІзолон, що має товщину 1 см, можна прирівняти до одного шару цегляної кладки - він має колосальні теплоізоляційні можливості.

Пенофол добре підходить для утеплення підлог

Як утеплити підлогу в приватному будинку

При утепленні підлоги приватного будинку потрібно враховувати деякі нюанси: чи є підвал і цоколь, на якому поверсі приватного будинку необхідно утеплювати підлогу, які матеріали використовувалися при зведенні будівлі.

Для утеплення підлоги необхідно утеплити зовні стіни цоколя і підвальне приміщення. При цьому товщина утеплювача розраховується з урахуванням виду ґрунту і ступеня його промерзання і характеристик ділянки. Для того щоб не постраждала естетика будівлі, утеплювач на цоколі підвалу ховається під шаром будь-якого декоративного будматеріалу.

Будівельні матеріали для утеплення підлоги в лазні підбираються виходячи з функціонального призначення приміщення. Пол роблять з незначним ухилом для стоку води в спеціальну зливну яму. Як матеріали для утеплення найчастіше використовують: пінопластові плити, полістирол або якісну деревину. Досить часто в лазнях використовують знімні дерев'яні підлоги, які після намокання можна просушити.

Рассказать о статье