ЯК УТЕПЛИТИ БУДИНОК ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Оздоблення

Останнім часом, десь уже років 10-15, люди почали замислюватися про заощадження енергоресурсів, таких як електрика, газ, і тепло. Раніше як було: похолодало взимку, котел накрутив на всю міць - і нормально! На лічильники і не дивилися. А зараз, так як енергоресурсів ставати все менше, винаходяться нові способи економії цих же ресурсів. Один з цих способів - це утеплення стін за допомогою листового пінопласту. Це метод є найпопулярнішим з тих технологій, які дозволяють зберігати тепло взимку, і прохолоду і комфорт влітку. І ось деякі поради які допоможуть утеплити будинок пінопластом.

Характеристики такого матеріалу як пінопласт

За своєю суттю - це пластик, який спінив, більш науково називається - пінополістирол. Основним моментом, який характеризує унікальність даного матеріалу - це його пористість. Кожна пора окремо заізольована від зовнішнього середовища, тому має властивості - водонепроникність, термоізоляції і шумоізоляції.

Характеризуючи пінопласти як матеріалу для утеплення будинків і квартир є як хороші сторони, та і погані. До позитивних сторін властивостей, можна віднести високу теплоізоляцію по відношенню до дерева, бетону, цеглі. Що набагато полегшує вага, який лягає на фундамент. Простота у використанні: утеплити свій будинок можна без допомоги кваліфікованих фахівців. Ціна: вартість послуг з утеплення пінополістиролом і сам по собі матеріал невисока, тому користується популярністю у приватних будівельників. Працювати з ним просто і швидко. Дуже податливий матеріал.

Існують також негативні сторони цього оздоблювального матеріалу. Найнеприємніша - це токсичність (стосується тільки найдешевших видів). На даний момент винайшли екологічні пінопласти з сировини першої переробки. Також він не стійкий до фізичних навантажень, таким як: удари, підпали, і т.д. Тому потрібно гідроізолювати і захищати від пошкоджень за допомогою жорсткої штукатурки.

Рассказать о статье