ЯК УТЕПЛИТИ ПІДЛОГИ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Даний варіант один з простих

Знову радий вітати читачів блогу Інфо Стройка.ру, сьогодні ми будемо говорити про те, як утеплити підлоги в приватному будинку своїми руками. Питання утеплення підлог в нашій країні стоїть дуже гостро! Всім відомий клімат нашої країни, взимку у нас дуже холодно, а вдома старої споруди не найкращої якості. Статтю вирішив написати на прохання свого друга Павла, якого зараз хвилює питання утеплення підлоги. ? Як утеплити підлогу в приватному будинку своїми рукамиБагато людей задають питання як утеплити підлогу в квартирі гаражі або приватному будинку? Взагалі, це неправильний питання, точніше буде запитати, «як утеплити підлоги на бетонній або дерев'яній підставі».
Досвідченому будівельнику, важливо зрозуміти яку підставу статі в вашому домі, є підвальне приміщення або будинок встановлений на грунті після він, грунтуючись на цьому, може запропонувати вам одну з технологій, яка вас буде влаштовувати.

Оскільки ця стаття розрахована не на допомогу фахівця, а на утеплення підлоги своїми руками, давайте читати статтю дуже уважно, щоб нічого не упустити. Не будемо втрачати час і перейдемо до вивчення статті: про те як утеплити підлогу в приватному будинку і інших будівлях своїми руками.

Зміст статті:

Утеплення підлоги з дерев'яним або бетонною основою

Друзі я сподіваюся ви розумієте, що будинки, гаражі або лазні, можуть бути побудовані за різними технологіями, і матеріали з яких будуються ці будівлі теж можуть бути різними, відповідно і основу підлоги теж може бути різним. Наприклад, у великому будинку підставою підлоги, може служити плита перекриття, що лежить між підвалом і першим поверхом.

Як утеплити підлогу в приватному будинку своїми руками Як утеплити підлогу в приватному будинку своїми руками Як утеплити підлогу в приватному будинку своїми руками Як утеплити підлогу в приватному будинку своїми руками
Рассказать о статье