ПРИСТРІЙ ПІДЛОГ У КВАРТИРІ

Июнь 6, 2017

Послуги із влаштування підлог в квартирі:

вступ

Раніше, законне участь будівельної організації в будівельній діяльності, регулювалося отриманням організації певної ліцензії. Називався цей процес ліцензування. У 2007 році вийшов закон про саморегульовані організації (СРО), а з 01-січня 2009 року, будівельні ліцензії були скасовані, а замість них, будівельна організація повинна була стати членом СРООС - саморегулівної організації в області будівництва.

Що таке СРО

За законодавством СРО це некомерційна організація, що об'єднує від 100 організацій для вирішення організаційних, професійних та інших завдань, комерційних організацій та індивідуальних підприємців в галузі будівництва.

class = "eliadunit">

Класифікатор СРО

Було затверджено класифікатор СРО, перелік видів робіт в будівництві, реконструкції і капітального ремонту, які можуть виконувати тільки організації члени СРО. Список досить довгий, близько 200 видів будівельної діяльності.

Як отримати СРО в будівництві

Вступити в СРО можуть юридичні особи та індивідуальні підприємці, зібравши пакет (він мінімальний) документів і сплативши кілька платежів. Перед цим, потрібно знайти підходящу СРО, з надійною рекомендацією, раджу "СРО Батьківщина". Протягом кількох днів СРО, в яку вступає здобувач, видає допуски на загальнобудівельні роботи, протягом п'яти днів (зазвичай), СРО видає допуски на небезпечні і спеціальні роботи та сертифікати ISO.

Крім цього СРО показує допомогу:

  • У підборі кадрів;
  • У підвищенні рівня класифікації фахівців;
  • Здійснює страхування;
  • Може надавати кредити;
  • Видає міжнародні сертифікати;
  • Працює і іноземними компаніями.

висновки

Говорячи про ремонт підлог в квартирі та будинку, такий вид робіт, як пристрій і ремонт підлог не потрапляють в класифікатор СРО, якщо вони не є частиною загально-будівельних робіт.

class = "eliadunit">

Джерело: opolax.ru

Рассказать о статье