УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ТИРСОЮ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги тирсою в СПб

Гранули з тирсиБезліч технологій використовує людина, щоб зберегти дорогоцінне тепло.

Використання вторинної сировини в подібних цілях - це не тільки економія, а ще й екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров'я.

Якщо ви вирішили утеплити житло саме цим матеріалом, то необхідно озброїтися парочкою корисних порад.

Деревна стружка прекрасно утеплює будь-які поверхні в будинку. Тому тирса люблять за універсальність, дешевизну і запах деревної смоли. Утеплення тирсою стало на промисловий рівень. Подібний утеплювач можна придбати спресованими, в блоках, гранулах і т. Д.

Використання тирси в якості утеплювача - свого роду традиція сіл. Надійний і перевірений спосіб пропонуємо і вам.

Які тирса використовувати для утеплювальних робіт

Тирса в чистому і розсипчастою вигляді не використовують. Це досить рідкісне явище.

опілкобетонТак як матеріал натуральний, то там можуть заводитися дрібні шкідники, комахи або гризуни. До того ж в залежності від місця утеплення простіше використовувати вже підготовлений, формований матеріал. Або ж приготувати такий утеплювач своїми руками з додаванням компонентів. Наприклад, використовують тирсу як утеплення стелі будинку або лазні.

Для цього змішують їх з глиною, цементом, рідше з вапном. Утеплюють з боку горища.

Як утеплювач використовують тирсу, отримані безпосередньо від деревини.

А ось відходи, отримані при розпилюванні МДФ, ДСП, не використовують для утеплення.

деревні блоки

Тирса пресують у форму блоків, в складі яких стружка, мідний купорос і цемент. При самостійному виготовленні дотримуйтесь співвідношення цементу до основного матеріалу 1: 8. Попередньо стружку обробляють розчином мідного купоросу і висушують. Суміш засипають, наприклад, в простінки.

гранули

Матеріал піддається обробці антисептичними засобами, антипіреном і клеєм з натуральних природних компонентів. Виробничим чином формують тугі і гладкі гранули. Гризунам вони не до смаку, до того ж мають поганий горючестью, що впливає на пожежну безпеку.

опілкобетон

Виріб на виході має форму цегли. Змішують в однорідну масу цемент, пісок і воду. Надають форму блоку і дають добре просохнути.

Володіє властивістю зберігати тепло краще, ніж звичайні цеглини. Також стійкий до горіння.

Але для зовнішньої обробки не годиться. Якщо такими блоками надумали обкласти приміщення зовні, то слід подбати про оббивці або обробці такої стіни.

Рассказать о статье