УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ІЗОЛОНОМ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги изолоном в

chem-luchshe-uteplit-betonnyj-polБетонна підлога, нехай навіть він і буде покритий лінолеумом може доставити масу незручностей. Але ж так хочеться після напруженого трудового дня скинути обридлу за день взуття і трохи походити босоніж. Навіть в домашніх тапочках наші ноги не можуть відпочити належним чином.

Вам знадобитися : древесностружние плити, п / е плівка, дерев'яні лаги, товста фанера, сучасні утеплювачі в рулонах або плитах, ізолон на самоклеючій основі, коркове підлогове покриття, лак, тонкий рулонний спінений поліетилен, лінолеум з матеріалом, що утеплює шаром або килимове покриття.

  1. Утеплення за допомогою деревостружкових плит. Завдяки стружкових плит можна приглушити як звуки, так і шум під час ходьби. Але для цього нам доведеться скористатися досить товстими плитами (приблизно 22 мм). Спочатку на бетонну підлогу стелиться поліетиленова плівка, яка буде плити захищати від міститься в бетоні вологи. Але а самі плити укладаємо вразбежку, щоб не було хрестоподібних швів. У випадки освіти перепадів можна використовувати тонкі дерев'яні прокладки. Також не забуваємо від плит до стін залишати відстань приблизно в 15 мм. Зафіксувати цей зазор можна буде дощечками або клинами. На уже утеплена підлога стелитися вибране вами підлогове покриття.
  2. Укладання фальшпідлоги на лаги . У випадки використання даного способу, потрібно мати на увазі і те, що висота стелі на квартирі або в будинку може зменшитися приблизно на 40 - 50 см. Отже, використовувати цей спосіб можна при досить високих стелях. На підлогу укладаємо дерев'яні лаги і вирівнюємо їх по висоті. Відстань між ними повинна становити не більше 50 см. Але а для заповнення проміжків між ними можна використовувати сучасні теплоізоляційні матеріали . Зверху кладемо фальшпол з дощок або фанери. Біля стін також необхідно залишати деформаційний шов приблизно в 15 мм. Для фальшпідлоги підійде практично будь-яке підлогове покриття.
  3. Утеплення підлоги изолоном. Сучасний матеріал ізолон застосовуйте в якості підкладки під паркет або ламінат. Рулонний ізолон кладемо на бетонну підлогу, приклеюємо і закріплюємо фольгированним скотчем. Завдяки своїй спіненої структурі, ізолон володіє пружністю і теплоізоляційними властивостями.
  4. Тонка рулонний підкладка під лінолеум або килимове покриття . Якщо у вас тепла квартира, то зробіть підкладку зі спіненого поліетилену під товстий лінолеум або килимове покриття.

Джерело: chudoogorod.ru

Рассказать о статье