УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Здавалося б, пінопласт

З 1992 року наша компанія пропонує на ринок широкий асортимент плиткових пінопластів на основі полістиролу і полівінілхлоридної смоли. Сьогодні утеплення даху пінопластом з високими характеристиками міцності або утеплення підлог пінопластом з біологічної стійкістю не тільки популярно, але і економічно вигідно. І сьогодні ВКФ «Інкомп» продовжує працювати над підвищенням якості продукції - поліпшенням фізико-механічних властивостей, структури, зовнішнього вигляду.

Для підвищення якості нашого пінопласту ми ведемо наукові розробки нових рецептур і відпрацьовуємо технології, вже освоєні на підприємстві. Залежно від різних технологічних прийомів виходить різний пінопласт - ПС-1, ПС-4, ПХВ-1, ПХВ-2.

Загальною властивістю наших матеріалів можна вважати довговічність, з плином часу пінопласт не руйнується і не старіє на відміну від інших будівельних матеріалів. До того ж він повністю безпечний, як для навколишнього середовища, так і для людей. Приваблива ціна робить пінопласт доступним практично будь-якому замовнику. Складно переоцінити роль пінопласту в будівництві.

Ця ефективна теплоізоляція сприяє зниженню витрат на експлуатацію, утеплювач здатний заощадити для власника чималі кошти. Так що утеплення даху пінопластом зарекомендувало себе самим найкращим чином вже протягом багатьох років, як і утеплення підлог пінопластом нашого виробництва.

Рассказать о статье