​Як покрити стіни в передпокої штукатуркою

Февраль 26, 2019
Утепленный потолок в гараже

Отримати красиві і практичні стіни в передпокої можна, якщо використовувати такий сучасний оздоблювальний матеріал, як декоративна штукатурка ...

штукатурка стін

Але працювати з цим покриттям набагато складніше, ніж з фарбою або шпалерами.

Тому важливо спочатку ознайомитися з технологією обробки, рекомендованої в даному випадку. Вона передбачає виконання кількох найважливіших дій.

Як підготувати стіни під декоративну штукатурку

Результат оздоблювальних робіт безпосередньо залежить від того, наскільки добре була підготовлена поверхню під фінішний матеріал. Зі стіни в передпокої необхідно видалити старі оздоблювальні матеріали та позбутися найбільш серйозних перепадів висот.

Качественную автоматику для твердотопливных котлов Вы можете купить на сайте https://teplogrand.ua/catalog/avtomatika-dlya-tverdotoplivnyh-kotlov/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Доводити стіну до ідеального стану не потрібно, оскільки сама декоративна штукатурка дозволяє усунути нерівності. Підготовлену поверхню обробляють ще й ґрунтовкою, яка робить зчеплення стіни і декоративної штукатурки більш інтенсивним.

Обробка стіни декоративною штукатуркою

У передпокої дуже рідко покривають всю стіну однієї декоративною штукатуркою. Зазвичай нею обробляють тільки певну ділянку робочого підстави.

Щоб обробка вийшла рівною, робочу ділянку можна обмежити дерев'яними рейками. Вони не дозволять декоративної штукатурки потрапити на ті області, які не повинні бути нею покриті.

Перший етап покриття поверхні штукатуркою передбачає використання шпателя. Цим інструментом робочий склад наноситься на поверхню таким чином, щоб сформувався шар товщиною близько 2-3 см.

Більш товстий шар декоративної штукатурки вимагає використання малярської сітки. Уже на цьому етапі можна починати формувати рельєф. Для цього декоративну штукатурку наносять мазками, які відрізняються за напрямком.

Рассказать о статье