ЯК УТЕПЛИТИ ФАСАД БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Як утеплити фасад будинку

На роботи не знадобляться додаткові гроші.

Георгій Полтавченко вніс на розгляд Закса законопроект, в якому запропонував збільшити список робіт під час капремонту. Губернатор хоче додати в нього утеплення фасадів. За даними сайту Закса, законопроект розглядають у першому читанні.

IMG_0056

В даний час в перелік робіт, які робляться під час капремонту, входить ремонт покрівлі, ліфтів, інженерних мереж. При ремонті фасадів проводиться забарвлення, штукатурні роботи, утеплення не входить в цей список.

У пояснювальній записці представника губернатора в Закса Юрія Шестерікова сказано, що фасади будинків потребують утеплення, але ці роботи неможливі без подальшого ремонту фасадів. Якщо законопроект приймуть, утеплення фасадів передбачать разом з їх ремонтом. Додаткових грошей на це не буде потрібно.

За два роки за рахунок внесків петербуржців фонд капітального ремонту отримав 6, 5 млрд рублів. З цієї суми в 2016 році зібрали понад 3, 2 млрд рублів, а в 2015 - 2, 6 млрд. В наступні три роки житловий комітет планує відремонтувати 5 521 будинок на суму до 32 млрд рублів.

18 січня Держдума в першому читанні відхилила законопроект «Про деякі питання збереження і розвитку історичного центру Санкт-Петербурга і внесення змін в окремі законодавчі акти РФ». Документ пропонував владі встановити принципи розселення комуналок в історичному центрі, умови оплати капремонту за рахунок бюджету міста, а також порядок контролю реставраційних робіт власниками житла.

Фото: «Карпівка»

Це може бути пов'язано з його висновком по реставрації пам'ятника.

Екополіцейскімі хочуть зробити відставних співробітників правоохоронних органів.

Навальному не погодили всеросійський мітинг в Петербурзі через акцію національного визвольного руху.

Рассказать о статье

Расскажите о нас