МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Порілекс НСЕ ЛП тип С

Для систем кондиціонування

PenoHome євроблоки

Шумоізоляції стін Основна лінійка матеріалів PenoHome

Порілекс НСЕ ЛПНД FlooRes

Підкладка під паркет і ламінат Унікальна лінійка матеріалів PenoPremium

PenoHome підкладка під шпалериМатеріали Penoterm для теплоізоляції будинку створені для внесення максимальної зручності в процес ремонту, вироблений навіть без залучення професійних будівельних бригад.

Теплоізоляція будинку (котеджу, багатоквартирного будинку або ж промислового об'єкта) є невід'ємним етапом будь-якого сучасного будівництва. Адже відсутність грамотної теплозахисту може призвести до безлічі проблем, від великих витрат на обігрів до поступового промерзання будівлі.

Хороший утеплювач не тільки захищає приміщення від морозу, він ще й перешкоджає проникненню всередину літньої спеки, а також сприяє продовженню терміну служби несучих конструкцій.

Penoterm виробляє сучасні, чудово зарекомендували себе ізоляційні матеріали для утеплення конструкцій будинків і технічних трубопроводів. Використання лінійок PenoHome і PenoProf дозволяє мінімізувати втрати тепла, знизити рівень сторонніх шумів і створити в будинку комфортний мікроклімат. Також завдяки застосуванню ізоляції можна значно збільшити загальний ресурс будівель, не зменшуючи при цьому їх корисну площу.

Теплоізоляція покрівлі будинку, наприклад, дає можливість використовувати мансарду в якості житлового приміщення. Утеплювач надійно захищає горищне простір від зимових морозів, літньої спеки і вогкості міжсезоння, перетворюючи його в одну з найбільш зручних і просторих кімнат в будинку.

Ізоляційні матеріали від Penoterm мають безліч переваг:

  • Високі показники по тепло-, звуко-, пароізоляції;
  • Широкий температурний діапазон застосування;
  • Довговічність. Термін служби більше 50 років;
  • Простота і зручність монтажу;
  • Екологічність.

Ви шукаєте сучасні, перевірені і надійні ізоляційні матеріали? Звертайтеся до офіційних представників Penoterm, а також запитуйте ізоляційні матеріали Penoterm в будівельних магазинах Вашого міста. Детальна інформація в розділі «Де купити».

Порілекс НСЕ ЛП тип С Порілекс НСЕ 4-50 Порілекс НСЕ ЛП тип А Мегафол Порілекс НСЕ ЛФ тип А, тип В

Рассказать о статье