УТЕПЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ

Июнь 6, 2017
Утепление балкона в Киеве

Теплий шов - утеплення

oblasti_primineniya.jpg

Інноваційний метод утеплення дерев'яного будинку "Теплий шов"

Сьогодні фахівці майже не застосовують конопатку на практиці. Розроблено нову технологію під назвою «Теплий шов», яку з успіхом використовують, коли потрібно утеплити будинки з оциліндрованих колод або будинку ручної рубки. Ця технологія має на увазі застосування матеріалів і методів, які навіть поруч не стоять з застарілим методом конопатки дерев'яних стін.

Особливості технології "Теплий шов"

Герметизуючі склади мають високу ступінь еластичності, завдяки чому легко проникають в будь-які щілини і тріщини. Після застигання маса утворює дуже міцну, але еластичну плівку, яка приймає будь-яку форму.

утеплення дерев'яного дома_герметікі 7

Характеристики акрилових герметиків:

  • Чи не бояться перепадів температур;
  • Не схильні до дії ультрафіолетових сонячних променів;
  • На їх поверхні не можуть "жити" цвіль і шкідливі мікроорганізми;
  • Вони з часом не змінюють свій колір.

Важливо! Завдяки великій мірі адгезії (тобто зчеплення з деревиною) і високої еластичності герметики розтягуються або стискаються між Межвенцовая зазорами, що дає можливість, один раз утепливши свій будинок з колоди, назавжди закрити це питання!

Переваги технології "Теплий шов"

утеплення дерев'яного дома_герметікі 5Роботи з утеплення внутрішніх межвенцових швів здійснюються в будь-який час року. При цьому мешканці не матимуть жодних незручностей, таких як неприємний запах, шум або пил.

Важливо! Фахівці компанії «Російські Хороми» проводять утеплення зовнішніх межвенцових швів акриловими герметиками виключно за умови стабільності плюсовій температурі навколишнього середовища, коли рівень середньодобової температури не нижче +10 градусів.

За допомогою акрилових складів ви зможете приховати деякі природні дефекти деревини. Після закінчення робіт ваш будинок придбає естетичний зовнішній вигляд і стане по-справжньому елітним колод будинком!

Особливості акрилових герметиків «Remmers»

Граматика "Remmers" вже давно з успіхом застосовують для утеплення дерев'яних будинків в країнах із суворими кліматичними умовами, таких як Північна Америка, країни Скандинавії та Канада. Зараз ці склади з успіхом застосовуються і в нашій країні.

Важливо! Крім перерахованих вище достоїнств, продукція фірми «Remmers» для утеплення дерев'яних будівель, володіє ще однією важливою характеристикою: акрилові герметики повністю безпечні для здоров'я людини, так як створені на базі акрилової смоли, що є повністю натуральним і екологічно чистим речовиною.

інтер'єр зрубу конопатка Колірна гамма акрилових герметиків Утепленіе__статьі.jpg
Рассказать о статье