ЯК УТЕПЛИТИ БУДИНОК З БРУСА ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Утеплення будинку з бруса

# Ремонтквартір # натяжниепотолкі # вікна # вода # електрика # поклейкаобоев # ремонтподключ # будівництво # Слов'янськ # Краматорськ

Сауна у ванній кімнаті вашого будинку.

Домашня сауна дозволяє прийняти лазневі процедури в будь-який час не виходячи з дому.
Підготовка до роботи і розігрів домашньої сауни відбувається досить швидко.
Витрати енергоресурсів на роботу сауни мінімальні.
Спорудження сауни у ванній кімнаті обійдеться дешевше, ніж в будь-якому іншому місці.
Сауна у ванній є кабіну, в якій створюється необхідний мікроклімат. В одній і тій же парильні сауни можна створити три різних види мікроклімату:

Суха або фінська сауна, повітря в якій нагрівається до 90-110 ° С. Відносна вологість повітря при цій температурі дорівнює приблизно 10%. Для порівняння, у звичайній кімнаті цей показник зазвичай знаходиться в межах 40-60%. Висока температура і сухе повітря впливають на людину в сауні так, що він починає інтенсивно потіти. Сауна мокра - повітря нагрівається тільки до температури 70-90 ° С. Але відносна вологість повітря вище - 25-40%. Для збільшення вологості поливають водою гарячі камені, укладені в відсік печі-кам'янки.
Парова сауна (тіларіум) - температура ще нижче - 40-65 ° С. Повітря в паровій сауні насичують водяною парою за допомогою спеціального парогенератора. Якщо в парогенератор додати трав'яні настої, то в сауні можна приймати інгаляції. Мікроклімат в паровій сауні комфортний для всіх, в тому числі і дітям.
При виборі параметрів мікроклімату в сауні фахівці радять дотримуватися «правила 110». За цим правилом сума величин температури і відносної вологості не повинна перевищувати 110. Наприклад, при температурі в сауні 65 ° С, вологість не повинна перевищувати 45%.
Стіни і стеля ванної кімнати в місці розташування сауни зсередини утеплюють мінеральною ватою на при стінній каркасі. Дерев'яне облицювання сауни зручніше кріпити до дерев'яної ж обрешітці.

Стіни, що відокремлюють сауну від іншої частини ванної кімнати, збирають на каркасі, аналогічно тому, як це роблять при влаштуванні каркасних перегородок. В стіни кабінки теж укладають теплоізоляцію.

Щоб сауна швидко прогрівається і менше витрачала енергії на нагрів, товщину теплоізоляції з мінеральної вати зазвичай вибирають в межах 50-100 мм. У цих же цілях висоту всередині сауни не слід робити більше 2 м.

Рассказать о статье