УТЕПЛЕННЯ БРУСОВИХ БУДИНКІВ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

утеплення брусового будинку

Утеплення будинку є дуже важливим, так як це дає можливість зменшити витрати на опалення, що особливо важливо під час збільшення цін на енергоресурси. Ефективне утеплення брусового будинку допоможе скоротити витрати приблизно на 50%.

Утеплення будинку з бруса

У морозні дні брус може замерзати, і проблеми теплоізоляції будинку тільки ущільненням зазорів неможливо вирішити. Крім цього, дерево є вологоємність матеріалом, що піддаються гниттю, дії грибка та інших різних хвороб, які можуть з'являтися при надмірній вологості. Кращий варіант боротьби з даними проблемами - це утеплити дерев'яний будинок з бруса зовні і зсередини.

Теплоізоляція приватного будинку з бруса необхідна, так як:

  • Підвищується звукоізоляція і теплоізоляція брусового будинку
  • Теплова втрата зменшується і знижується витрата на опалення
  • Захищаються стіни від дії погодних умов
  • Підвищується термін експлуатації приватного будинку

Де замовити послуги утеплення брусового будинку?

Дуже важливим етапом є вибір матеріалів для утеплення брусового будинку зовні і всередині, а також підбір фахівців, які проведуть професійно і якісно зовнішнє утеплення. У виборі матеріалів, а також в проведенні зовнішніх і внутрішніх будівельних робіт можуть допомогти фахівці з сервісу YouDo. Замовити недорого послуги теплоізоляції і термоізоляції «під ключ» у виконавців можна в режимі онлайн цілодобово. Вартість послуг договірна.

Виконавці сервісу YouDo якісно проводять роботи по утепленню будинку з бруса як зовні, так і зсередини.

Рассказать о статье