УТЕПЛЕННЯ КАРКАСНОГО БУДИНКИ ЕКОВАТОЮ

Июнь 6, 2017

Утеплення каркасного будинку

Утеплення каркасного будинку - найважливіший етап його будівництва, від якого залежить комфорт майбутнього проживання. Теплоізоляція стін дає можливість якомога довше підтримувати в приміщеннях сприятливу температуру, влітку захищає від спеки, а взимку оберігає від холоду.
Як правило, теплоізоляційний матеріал займає приблизно 80% стіни каркасної споруди. Але важливо розуміти, що утеплювач сам по собі ще не створює теплоту в житловому просторі. Він виступає як перешкода, яка відділяє погодні умови зовнішнього середовища від мікроклімату всередині приміщення.
Які матеріали можуть використовуватися для утеплення каркасного будинку? Варіантів безліч. Розглянемо найпопулярніші з них.

Мінеральна вата

Даний тип теплоізоляційного матеріалу один з найпоширеніших. Мінеральна базальтова вата може мати вигляд плит або волокнистого речовини. Вона відрізняється не тільки хорошими теплоізоляційними властивостями, але і відмінну звукоізоляцію.
Однак істотний недолік цього утеплювача - його токсичність. Крім того, матеріали такого роду дуже погано сприймають вологість, в зв'язку з чим мінеральна вата повинна застосовуватися разом з додатковою гідроізоляцією.

Ековата

Ековата, на відміну від мінеральної - це цілком натуральний матеріал, який дозволяє повністю спорудити будинок з природних матеріалів. Всі її компоненти нетоксичні і безпечні для здоров'я.
Ековата - це подрібнена газетний папір, просочена хімічними складами, наприклад, солями борної кислоти, які роблять целюлозу негорючої і оберігають від гниття. Такий утеплювач відрізняється прекрасними характеристиками як тепло-, так і звукоізоляції, а також досить швидко монтується.

Рассказать о статье