УТЕПЛЕННЯ БРУСОВИХ БУДИНКІВ

Июнь 6, 2017

Будинки з бруса екологічні, красиві і довговічні. Але вони потребують додаткового утеплення - при всіх достоїнствах дерева, стіна з бруса не володіє достатньою теплоізоляцією. А теплоізоляційні матеріали, в свою чергу, потребують захисту від вологи, вітру, ультрафіолету. Та й про естетичність будинку варто думати, всім хочеться, щоб будинок був красивий не тільки всередині, а й зовні. Як забезпечити утеплення, захист і естетичність брусового будинку?

допоможе ISOPLAAT

Це сучасний листовий матеріал, який виробляється з деревної стружки. Використовується стружка хвойних дерев, багата природними смолами. Плити формуються під тиском, з обробкою парою. В результаті смоли, що містяться в деревині, плавляться і надійно склеюють стружку між собою. Просте і надійне утеплення брусового будинку панелями ISOPLAAT - фото 2Результат - деревно-стружкові плити, легка, довговічна, яка не містить шкідливих синтетичних смол або клею. Додатково плити просочують парафіном, який забезпечує вологостійкість матеріалу.

Головні переваги ISOPLAAT:

  • Відмінні показники волого- і вітрозахисту.
  • Довговічність і надійність.
  • Паропроникність, хороші теплоізоляційні, звукоізоляційні властивості.
  • Дуже простий монтаж, як безпосередньо на утеплювач, так і на дерев'яну стіну.
  • Немає необхідності у використанні мембран або пароізоляційних плівок;
  • 100% екологічність.
  • Доступна вартість.

Без сумніву, такі характеристики заслуговують на увагу кожного, хто хоче побудувати не просто красивий і довговічний, але затишний, теплий будинок, в якому б було комфортно в будь-яку погоду. Плити виробляються в Фінляндії, а вже фіни знають толк в теплоізоляції і ветрозащіте. Тому варто перейняти успішний досвід наших сусідів - гідності матеріалу ISOPLAAT вже встигли оцінити багато.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье