УТЕПЛЕННЯ КАРКАСНОГО БУДИНКИ ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Поетапне опис технології монтажу додаткового шару теплоізоляції з плит ПЕНОПЛЕКС® на фасад каркасного будинку в селі Марфино, Митищинського району Московської області.

Додаткове утеплення каркасного будинку

В ході будівництва каркасного будинку теплоізоляційний матеріал розміщується між стійками каркаса, після чого зашивається листами зсередини і зовні.

Якщо в ході експлуатації будинку з'ясовується, що покладений недостатній шар теплоізоляції або монтаж утеплювача виконаний неякісно, виправити ситуацію можна за допомогою додаткової зовнішньої теплоізоляції будинку.

Варто відзначити, що в каркасних будинках шар теплоізоляції має особливо важливе значення: в будинках даної конструкції утеплювач виконує основну захисну функцію, зберігаючи тепло і захищаючи будинок від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Правильний вибір теплоізоляції забезпечить не тільки сприятливий клімат всередині приміщення, але і довготривалий безремонтний термін служби всієї конструкції будівлі.

Більшість ватних утеплювачів з плином часу зволожуються і просідають, утворюючи містки холоду. Особливо поширена проблема, що виникає при утепленні каркасного будинку м'якою теплоізоляцією - це поява холодних, утеплених ділянок стіни під підвіконням внаслідок усадки утеплювача. В результаті, через дані «містки холоду» відбуваються значні втрати тепла, запобігти яким можна тільки за допомогою додаткової теплоізоляції фасаду будинку надійним, міцним і енергоефективним утеплювачем.

Ідеальним матеріалом для стін каркасного будинку є тверді теплоізоляційні плити з екструдованого пінополістиролу ПЕНОПЛЕКС®, які володіють низьким коефіцієнтом теплопровідності, практично нульовим водопоглинанням, биостойкостью, високою міцністю на стиск і довговічністю більше 50 років, вони не просідають і не руйнуються з часом, забезпечуючи надійний захист каркасного будинку на протязі всього терміну експлуатації. Плити ПЕНОПЛЕКС® також є оптимальним вибором при додаткової теплоізоляції.

У даній на статті ми розглянемо весь процес монтажу додаткового шару теплоізоляції на фасад каркасного будинку.

Додаткове утеплення: інструкція із застосування

Розглянутий нами каркасний будинок був побудований в 2013 році в селі Марфино, Митищинського району Московської області. Будинок розміром 9х6 метрів має товщину стін 150 мм, всередині яких розміщено 3 шари ватного утеплювача, 50 мм кожен. Як зовнішня облицювання використаний штукатурний шар.

Рассказать о статье