ЯК УТЕПЛИТИ ФУНДАМЕНТ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

пінополістирольна плитаДобре тримає тепло, але руйнується від прямих сонячних променів і вбирає вологу. Погано піддається чіткій різанні, так як кришитися, тому рекомендується для використання цілком в місцях без прямого зіткнення з вологим ґрунтом.

Пінополістирол - похідний матеріал, від пінопласту одержуваний шляхом полімеризації стиролу і парообразующего пентана. За технологією виготовлення буває: пресовим, екстрадованим і автоклавним. Найчастіше його товщина стандартна 5 см.

Для приватного будівництва продають в основному пресований, високої щільності, пінополістирол кольоровий, з обраної чвертю по ребру листа, по всьому периметру.

пінополістирольна плита

Це зручно, тому як щільно стикується і додатково створює перекриває шар. Міжпанельні стики при цьому перекриваються, а теплопровідність у нього зменшена, в порівнянні зі звичайним пінопластом.

Добре піддається пиляння з чіткими краями, міцніший, ніж звичайний пінопласт. Стійкий до впливу вологи, що дозволяє використовувати його для зовнішнього утеплення аж до нижнього краю фундаменту.

Піноплекс - похідний від пінополістиролу, має більш пористу, а значить більш повітропроникну структуру.

Піноплекс

Це позитивно позначається на застосуванні його для зовнішнього утеплення. Відмінний матеріал для утеплення цоколя і внутрішніх робіт.

Зовнішнє утеплення фундаменту

Створення теплового контуру з зовні будинку включає в себе облаштування утеплення безпосередньо зовнішньої частини фундаменту і (або) цоколя. Цоколем прийнято називати ту частину фундаменту, яка починається з землі або вимощення (бетонного парапету) будинку, до початку першого поверху. Інша частина фундаменту йде під землю.

Стрічковий фундамент, побудований з бетонних і інших блоків, цегляної кладки або монолітного бетону. При облаштуванні теплового контуру на ньому, застосовують дві технології: каркасну і бескаркасную (клейову).

Конструкція зовнішнього утеплення фундаменту будинку на гвинтових палях, вимагає обов'язкового створення каркаса, оскільки палі це точкові опори, які не створюють собою глуху опорну стіну по периметру будинку. У цьому випадку робиться фальш цоколь, а технологія утеплення має на увазі як зовнішній, так і внутрішнє утеплення фундаменту.

Цокольну і ґрунтову частину стрічкового фундаменту зовні найчастіше утеплюють пінопластом або пінополістиролом. Причому пінопласт закладають в фальш стіну або облицювання цоколя. Пінополістирол можна наклеїти на бітумну мастику. За рахунок низької вартості матеріалу, пінопласт став фактично найдоступнішим для більшості приватних забудовників.

Пінопласт

Рассказать о статье