ДЕРЕВ'ЯНИЙ ДІМ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Оздоблення дерев'яного будинку

Дерев'яний будинок, як ніякий інший, потребує догляду. Щоб захистити деревину від старіння, руйнування і зараження шкідниками, всі дерев'яні поверхні необхідно фарбувати як зсередини, так і зовні.

Компанія «Теплий дім» пропонує своїм клієнтам фарбування дерев'яних будинків, будівель і архітектурних елементів спеціальними фарбами для дерева, які безпечні для здоров'я і дозволяють максимально зберегти унікальні якості деревини. Ми використовуємо лако-барвисту продукцію провідних європейських виробників: ADLER і REMMERS, що дозволяє забезпечити надійну, довговічну захист деревини.

Чим пофарбувати дерев'яний будинок зовні ?

Перед початком фарбування дерев'яну поверхню обов'язково готують: очищають, шліфують і покривають біозахисними грунтовками. Вибір фінішного покриття залежить від кліматичних умов експлуатації будинку.

Один з найбільш популярних продуктів для фарбування дерев'яних будинків - це блакить. Прозоре покриття не перекриває структуру деревини, а підкреслює її, роблячи поверхню шовковистою, приємною на дотик. Лазурі можуть мати в складі тонуючий пігмент, за допомогою якого можна імітувати породи дерева або фарбувати поверхні в різні кольори. Лазур для зовнішнього покриття володіє водовідштовхувальними властивостями, захищає дерево від УФ-випромінювання, запобігає появі синяви і цвілі.
Покриття на основі масел і воску широко застосовуються для захисту садових меблів, дерев'яної підлоги терас, альтанок. Для захисту торцевих поверхонь часто використовують безбарвний водостійкий лак типу «яхтового». Сучасні криють фарби для дерева утворюють тонку, але стійку до зовнішніх впливів непрозору плівку, при цьому вони не закривають пори, дозволяючи дереву «дихати».

Рассказать о статье