ЯК УТЕПЛЮВАТИ СТЕЛЯ

Июнь 6, 2017

Як утеплювати стелю будинку

Укладання бруса.

Якщо ви вирішите зводити курник своїми руками, то будуйте його з бруса за стандартною технологією.
Перший вінець ізолюємо від фундаменту подвійним шаром руберойду, і кінці бруса з'єднуємо в полдерева.

Далі, кладемо статеві лаги з бруса перерізом 100х150 мм (кладемо на ребро) з відстанню в 50 см один від одного і проміжки між ними закладаємо обрізками з бруса.

Ущільнювач межбрусовий.
Слідом йде другий вінець, третій і так далі, які з'єднуємо по кутах в «шип-паз».
Між вінцями і в замкових з'єднаннях стелим межвенцовий утеплювач, слід використовувати льноджутовая полотно. Якщо курник будуватися з бруса природної вологості, то вінці краще посадити на дерев'яні нагелі.
Отвори під нагелі робляться по кутах зрубу і через кожен метр-півтора, в шаховому порядку, глибиною в два з половиною бруса. Нагелі забиваються в дерево «впотай» на 5-7 см, щоб після усадки зрубу не виникло перекосів стін.

Коли ви звели стіни до потрібної висоти (мінімум 1, 8 метра), кріпимо стельові балки, ставимо крокви і кладемо покрівлю.

Кроквяна система.

Конструкцію даху краще робити двосхилим, так як горищне приміщення в нагоді для зберігання інвентарю, кормів і кропив'яних віників, які взимку замінюють собою цілий комплекс вітамінів.
Після, застилає стелю будь-дошкою і утеплюємо його. Щоб заощадити на утеплювачі, замість покупного в рулонах (а він дорогий), можна використовувати вугільний шлак або керамзит.

Перед тим, як утеплювати стелю і стелити покрівлю, потрібно встановити вентиляцію. Для цієї мети збиваємо два дерев'яних короба і закріплюємо їх у протилежних кінцях курника. Один кінець вентиляційної труби повинен бути нижче рівня стелі на 30-50 см, другий короб встановлюємо врівень із стелею. Для регулювання вентиляції і температури повітря на вентиляційних трубах робимо бляшані заслінки.

Рассказать о статье