ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ

Июнь 6, 2017

Зовнішнє утеплення фасадів

Ви тут: Головна> Утеплення будинку своїми руками> Як правильно утеплити будинок своїми руками: технологія утеплення будинку> Зовнішнє утеплення стін: способи утеплення

Не дивлячись на велику кількість матеріалів, що утеплюють на ринку, способів утеплення ними стін будинку всього два: мокрий і сухий.

Хтось ще може заявити, що є утеплення внутрішнє і зовнішнє, але я прихильник тільки зовнішнього утеплення. Для цього є серйозні причини, але ця стаття не про них. Тут розберемо «по кісточках» тільки два способи, названих вище, можна порівняти їх між собою, визначивши плюси і мінуси кожного.

Утеплення стін мокрим способом

По-іншому його називають "утеплення під штукатурку". Принцип «мокрого» утеплення на перший погляд простий:

Поверх стіни кріпиться утеплювач, а поверх утеплювача наноситься штукатурний розчин. Щоб штукатурка трималася, до утеплювача кріпиться шару не (сітка). Усе. Ну, зрозуміло, штукатурку ще потрібно пофарбувати - для краси і захисту від атмосферних впливів.

Плюси утеплення стін мокрим способом

У чому плюс мокрого способу? На мій погляд любителя робити все своїми руками, якщо утеплювати будинок самому, а раніше цього не робив, то - ні в чому. Тому що технологічно все це набагато складніше, ніж здається на перший погляд. Та й фізично теж.

Мінуси утеплення стін мокрим способом

1. Щоб рівно обштукатурити поверхню, потрібно мати відповідний навик. Можна, звичайно, як би не морочитися, але кому хочеться бачити щодня криві стіни свого будинку? ..

Вихід - найняти штукатурів. Але не просто штукатурів, а - таких, в кваліфікації і сумлінності яких ви стовідсотково впевнені. Тому що штукатурку потрібно робити строго відповідно до вимог технології, кожному шару потрібно давати добре просохнути. А це довго, а може перешкодити погода, а під штукатуркою легко приховати халтуру, яка дасть про себе знати тільки через рік - тріщинами ... І доведеться все переробляти.

2. Припустимо, ви штукатурними навичками володієте. Добре. Тоді знаєте, що треба регулярно замішувати розчин. І потім його подавати. Потрібен подсобник, бо самому цим займатися фізично важче. Втім, для людини молодого і міцного цей мінус, можливо, не такий великий і жирний, я і сам колись не вважав за працю однією рукою замішувати, інший подавати, третьої накидати, четвертої розгладжувати, п'ятої ... ой, здається, я десь обрахували :) А ось наступний мінус суттєвіше.

Рассказать о статье