РУЛОННИЙ УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ СТІН

Июнь 6, 2017

утеплювач скловолокно

Утеплення будинків при будівництві знижує витрати на обігрів і кондиціонування приміщень, дозволяючи підтримувати комфортний мікроклімат в них незалежно від пори року. Утеплюють не тільки великі багатоповерхові споруди, а й невеликі приватні будинки. Існує велика кількість різноманітних матеріалів для утеплення, які в залежності від складу можна розділити на три типи: органічні (на натуральній основі), неорганічні (синтетичні) і змішані. Всі вони відрізняються за своїми теплоізоляційним властивостям, вологостійкості, пожежної безпеки та іншим параметрам. Різними можуть бути і форми випуску утеплювачів: плити, рулони, мати. Одні з цих матеріалів краще застосовувати як утеплювач для стін, інші - як утеплювач для підлоги. Свою роль відіграє і зручність використання. Наприклад, рулонний утеплювач для даху вважається найбільш підходящим варіантом. Перерахуємо найпоширеніші утеплювачі для будинку:

  • Пінопласт. Цей матеріал має легку вагу, хороші тепло- і звукоізоляційні властивості, стійкий до вологи і утворення цвілі. Через доступною вартості його часто використовують як утеплювач для дачі.
  • Пінополістирол. У порівнянні з пінопластом, більш міцний і менш проникний для вологи. Кращим утеплювачем для будинку багато професійні будівельники вважають екструдований пінополістирол. Він відрізняється щільною структурою і абсолютної гигроскопичностью.
  • Мінеральна вата - волокнистий синтетичний матеріал з високими теплоізоляційними властивостями, не схильний до горіння. Застосовується як утеплювач для стін житлових будинків. Виробляється у вигляді плит і матів. Серед різновидів цього матеріалу найкращими властивостями володіють базальтові мінераловатні плити. Вони витримують температуру нагрівання до 1000 градусів, при цьому представляють найменшу небезпеку для здоров'я людини. Базальтовий утеплювач для стін може монтуватися всередині або зовні будинку, підходить як для цегельного будови, так і для дерев'яного зрубу на дачі.
Рассказать о статье