ЯК ВИБРАТИ УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ СТЕН

Июнь 6, 2017

пенофон

Критерії вибору утеплювача для дачного будинку

  • Теплопровідність. Чим нижче теплопровідність утеплювача, тим ефективніше буде підтримуватися температурний режим всередині будівлі: збережеться тепло або прохолода.
  • Стійкість до негативних температур. Якщо дача взимку не опалюється, температура в її внутрішніх приміщеннях нерідко буває нижче нуля, що може привести до руйнування деяких видів теплоізоляції.
  • Легкість в монтажі. Більшість власників дач воліють облаштовувати будинок своїми руками , тому простота установки утеплювача має чимале значення.
  • Вартість. Дача, як правило, це будинок для тимчасового проживання, з цієї причини багато людей віддають перевагу бюджетним видам утеплювача.

Поради щодо вибору утеплювача

Рада 1. Обов'язково візьміть до уваги, з якого матеріалу побудований будинок. Якщо для дерев'яних будівель принципово важлива повітропроникність утеплювача, то для будівель з цегли або пінобетону цей параметр не настільки критичний.

Порада 2. Вологостійкість будівельного матеріалу - важливий критерій для вибору відповідної теплоізоляції для стін на дачі. Враховуйте, чи буде опалюватися приміщення в зимовий період. Від цього залежить вірогідність утворення конденсату через різницю температур на вулиці і в будинку, який надалі буде сприяти размоканию утеплювальній прошарку, і вона швидше зруйнується і втратить свої функціональні можливості.

Вибираємо матеріал для утеплення стін дачного будинку зсередини

Розглянемо переваги і недоліки найбільш популярних утеплювачів для дачі.

Мінеральна вата

Мінеральна вата - це неорганічне волокно з порфіриту. Цей матеріал може використовуватися для утеплення дачі за умови, що стіни будинку додатково обшиваються деревом, гіпсокартоном або пластиком. Мінеральна вата добре підходить і для каркасних дерев'яних конструкцій.

Рассказать о статье