УТЕПЛЕННЯ КВАРТИРИ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Стіна, ізольована

BlogЯкщо у вашій квартирі нестерпно холодно взимку, а отримати узгодження на утеплення фасаду зовні не вдалося - не впадайте у відчай. Про те, як вирішити проблему без шкоди для зовнішнього вигляду будівлі, розповідає інженер МТО.

обробляємо шви

Якщо ви живете в панельному будинку, у вас є варіант утеплити квартиру зсередини за допомогою обробки швів між плитами. Ви викликаєте фахівців, і вони спочатку наносять утеплюючий шар, а потім герметизирующий. Це, звичайно, не вирішить проблему в корені, але може значно поліпшити ситуацію. Чому? Справа в тому, що в багатьох панельних будинках радянського часу при будівництві застосовували дешеві недовговічні матеріали. Деякі будинки вже відзначили 50-річний «ювілей», і герметичність швів давно порушена (утеплюючий шар розсипався, а порожнечі, що утворилися відкриті всім вітрам і дощам).

Треба враховувати, що всі будинки різні, тому рекомендуємо викликати фахівців для оцінки: вони зможуть сказати, чи є сенс в роботах такого типу. Крім того, залежно від конкретної серії будинку будуть відрізнятися способи утеплення і герметизації шва. До речі, таку процедуру іноді вдається «проштовхнути» за рахунок компанії, що управляє.

Внутрішнє утеплення фасаду

Внутрішнє утеплення фасаду - ідеальний варіант, коли потрібно змінити ситуацію в тільки в одній квартирі. Вам не потрібно отримувати спеціальних дозволів або домовлятися з сусідами. Всередині квартири ви самі собі господарі.

Утеплення стін зсередини додасть до них приблизно 10-15 см. Цей спосіб фактично передбачає капітальний ремонт утеплюваної стіни. Процедура починається з демонтажу обробки і штукатурки. Після виявляються всі щілини і тріщини в фасадній стіні. У них закачуються склади зі спеціальними присадками. Після цього виконується підготовка стіни, потім наноситься грунтовка глибокого проникнення.

Далі слід дуже важливий етап, на якому ні в якому разі не варто економити (не забувайте, що дотримання технології - запорука успіху!). Йдеться про обробку стиків Гідростоп з подальшим нанесенням пароізоляції. Ця процедура в подальшому вбереже вашу квартиру від проникнення вологи зовні. Якщо роботи будуть зроблені неякісно, то від надлишку вологості може з'явитися цвіль, грибки, патогенні організми.

Передостанній етап - нанесення шару утеплювача. Для внутрішніх робіт рекомендується мінеральна вата (в першу чергу тому, що вона негорюча, на відміну від пінопласту або полістирольних плит). Товщина утеплювача розраховується залежно від товщини стін. Якщо хочете заощадити, то можете розглянути варіант використання утеплювача для покрівлі (наприклад, теплоізоляційні плити з кам'яної вати). Заощадити вдається за рахунок зменшення витрат (потрібна менша товщина основного шару).

Рассказать о статье