ОБШИТИ БУДИНОК ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Пінопласт активно застосовували вже в середині минулого століття, але за останні роки його популярність зросла в рази. Цим матеріалом утеплюють різні види будинків та інших споруд. Пінопласт добре зберігає тепло і не розкладається під впливом різних мікроорганізмів, також він дуже легкий і зручний в монтажі. Відмінними властивостями цього матеріалу є універсальність, екологічність, довгі терміни експлуатації і економія витрат.

зміст:

Необхідність обшивки пінопластом

Утеплення власного житла є необхідним етапом будівництва. Міцність стін можуть забезпечити блоки, цегла або бетон. Наша країна відрізняється суворим кліматом, тому звичайні кам'яні стіни не зможуть забезпечити належний рівень теплоізоляції.

На ринку існує багато варіантів утеплення будинків, але останнім часом пінопласт набуває все більшої популярності. Найбільш активно його використовують європейці, які відомі своїм критичним ставленням до вибору матеріалу. Листи пінопласту є недорогими і легкими в установці.

Обшивка будинку пінопластом допоможе вам утеплити будинок і забезпечити комфортні умови проживання. Крім теплоізоляційної функції, пінопласт виконує захисну і влагоотводящие функцію. На поверхню пінопласту можна нанести штукатурку або фасадну фарбу, щоб домогтися приємного зовнішнього ефекту.

Даний матеріал наділений довгими термінами експлуатації. Якщо правильно встановити пінопласт, на нього не вплинуть ні яскраве сонце, ні морози, ні перепади вологості. Обшивати стіни можна зовні і всередині. Ви відразу зможете відчути додаткову теплоту і комфорт, що допоможе витрачати менше електрики в майбутньому.

характеристика пінопласту

Сьогодні пінопласт можна назвати одним з найбільш затребуваних утеплювачів. Матеріал був винайдений німецькими вченими в п'ятдесятих роках. Він складається на 2% з полістиролу і на 98% з повітря. Пінополістирол отримують з нафти, шляхом поетапного технічного процесу з економним використанням природної сировини.

Структура матеріалу є маленькі осередки, наповнені повітрям. Варто відзначити, що технологічно процес вимагає відповідних засобів захисту, оскільки під час нього випаровуються шкідливі речовини. Але готовий пінопласт абсолютно нешкідливий! Багато людей стверджують, що при нагріванні матеріал викидає шкідливі речовини.

Але це помилкова інформація. Пінопласт шкідливий тільки при плавленні, коли він стикається з відкритим вогнем. Він має високі теплоізоляційні властивості за умови нормальної температури експлуатації, яка не зможе перевищити температуру його руйнування.

Рассказать о статье