ЯК ПРАВИЛЬНО УТЕПЛИТИ БУДИНОК ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Монтаж листів пінопласту

ЯКИЙ Пінопласт КРАЩЕ ВИБРАТИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ? ТОВЩИНОЮ 50 або 100 мм. ЩІЛЬНОСТІ 25 або 35?

Став лайк - поділися з друзями!

ДІЗНАТИСЯ ПРО КРЕДИТ І ЗНИЖКУ НА УТЕПЛЕННЯ 30%

Який Пінопласт Краще для утеплення будинку? яким пінопластом утеплити будинок? який пінопласт краще для утеплення? який товщиною пінопласту утеплювати будинок? який пінопласт краще для утеплення будинку зовні ? Яку щільність пінопласту вибрати?

Багато людей часто задають собі всі ці питання, ми ж постораемся на них відповісти)

ДИВИТИСЯ ДЛЯ ТЕХНОЛОГІЙ ПРАВИЛЬНОГО УТЕПЛЕННЯ

Яку товщину пінопласту ВИБРАТИ? 50 або 100 мм.

Згідно з дослідженнями та будівельним нормам для центрального та північного регіонів України найкраще підходить пінопласт товщиною близько восьми сантиметрів 8, для стін товщиною півтора цегли і менш, з серйозними проблемами промерзання і тепловтрат, такий же пінопласт застосовували наші сусіди в Німеччині і Польщі. Багато застосовують пінопласт товщиною близько п'яти сантиметрів, в більшості випадків його теж досить, згідно зі статистикою близько 90 відсотків замовлень по утепленню виполнятеся пінопластом товщиною 50 мм.

Однак не всі заводи і виробники пінопласту погоджуються різати такий нестандартний розмір і продають пінопласт товщиною 100 мм. За великим рахунком пінопласту 10 ки більш ніж достатньо для якісної теплоізоляції фасаду, застосувавши таку товщину утеплювача, Ви можете бути впевнені, що у вашому будинку буде дуже тепло і затишно.

ЯКУ Щільність Пінопласт ВИБРАТИ? 25 або 35.

В епоху кризи, подорожчання долара і отже значного подорожчання комплектуючих для виробництва пінопласту - багато виробника перестали виробляти пінопласт по госту.

Рассказать о статье