УТЕПЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНОЇ ПІДЛОГИ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

утеплення дерев'яної підлогиУтеплення дерев'яної підлоги Найшвидша технологія утеплення дерев'яної підлоги на лагах - це заповнити повітряний простір під ним, карбамідним пінопластом пензлем через просвердлені отвори.

Ціна від 35 до 80 грн за М2 в Україні або 140 - 300 рублів в Росії. Це можна правильно зробити за умови, що глибина прошарку була від 5 до 25 сантиметрів. Особливо це ефективно в приватному будинку або на дачі, коли первинне утеплення підлоги по грунту керамзитом в сильні морози не дає очікуваного результату. А зробити капітальний ремонт підлоги і залити бетонну стяжку по екструдованого пінопласту з гідроізоляцією дуже дорого і трудомісткий.

Відео технології утеплення дерев'яної підлоги.
Ціна за Росії від 150 до 300 рублів М2.
Час - 100 М2 за 4 години!

Бажано це робити при поточному ремонті в усьому будинку або квартирі, що б не бояться попадання піни на речі. Дерев'яна підлога повинен бути чистової, а не чорновий, щоб спокійно витримати необхідний тиск заливки пеноизола і щільно заповнити всю повітряний прошарок і при цьому закрити всі залишилися щілини. Інакше, піна буде просто виходити з непотрібних великих отворів і можуть залишитися повітряні раковини або незаповнений простір.

Отвори в дерев'яній підлозі свердлити невеликі, близько 25 міліметрів з відстанню від 1.5 до 2 х метрів в залежності від розміру кімнати. Якщо лаги лежать дуже щільно до бетонної стяжки, тоді краще окремо проходити уздовж кожного межлагового простору. Якщо між сусідніми лагами близько 1 метра, то отвори можна свердлити більш рідше - 2 - 2.5 метра.

Якщо дерев'яна підлога старий , але все ще міцний, то в будь-якому випадку буде грибок під підлогою. Кількість цвілі в основному залежить від вологості грунту, на якій стоїть будинок. Навіть в сухому місці, якщо це не проявляється зовні в кімнаті, під підлогою за рахунок дуже слабкою вентиляції спори грибка будуть постійно там перебувати. Тим більше якщо в будинку живуть миші або інші гризуни зі своїми відходами життєдіяльності.

Рассказать о статье