УТЕПЛЕННЯ І ОЗДОБЛЕННЯ ЛОДЖІЙ

Июнь 6, 2017

Оздоблення балконів і утеплення

uteplenie-lodgiyОсь уже більше п'яти років Теплозел є одним з провідних експертом в області якісного скління і утеплення балконів, монтажу пластикових вікон в не тільки в Зеленограді, в Мітіно, а й на всій території Московської області. Отримувати визнання клієнтів нам допомагає великий досвід всіх фахівців компанії, висока якість результатів роботи, гарантійне обслуговування, але і професійний підхід вже на стадії розробки проекту утеплення та оздоблення балкона або лоджії . Ми працюємо тільки з самими надійними постачальниками утеплювачів і оздоблювальних матеріалів. economВсі матеріали, які фахівці компанії Теплозел використовують в своїх роботах, сертифіковані і мають найвищу ступінь безпеки. Утеплення і обробка лоджій одна з послугу нашої компанії. На всі роботи ми даємо гарантію 3 (три) роки.

standartВиберіть необхідний собі варіант скління і утеплення лоджії. Залежно від того, як ви будете використовувати лоджію, і який бюджет ви відвели на благоустрій лоджії.

Варіант утеплення та оздоблення «Економ» є найпростіший і економічний спосіб надати Вашій лоджії затишний і закінчений вигляд. Даний варіант ідеально підходить для лоджій і балконів холодного скління (дерев'яні, металеві рами). Це той випадок, коли вам не потрібен теплий зимовий балкон, як самостійна кімната квартири, але ви хочете надати акуратний і закінчений вигляд вашому балкону.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье