УТЕПЛИТИ СТІНИ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Перш ніж вирішити, як утеплювати будинок своїми руками, треба визначитися, зовні або зсередини це робити. Якщо для цегельних будинків утеплення зазвичай організовується зовні, що дозволяє заощадити місце всередині приміщення, то питання, як утеплити стіни в дерев'яному будинку, може бути поєднаний з внутрішньою обробкою приміщень, тоді як зовнішні стіни при цьому зберігають привабливий вигляд рубаного дерев'яного будинку.

Перед тим, як утеплити стіни в дерев'яному будинку, їх треба уважно оглянути, вирівняти, прибрати явно виступаючі частини і видалити всі можливі елементи кріплення - цвяхи та шурупи.

Чим утеплити стіни в дерев'яному будинку

Найзручніший утеплювач для утеплення стін - це плити з мінеральної вати «Isover». Технологія утеплення стін в дерев'яному будинкуЯку товщину листів мінеральної вати краще використовувати - питання непросте, на відміну від утеплення даху в дерев'яному будинку. З одного боку, чим товще листи, тим тепліше в будинку, а з іншого боку - товсті листи зменшують обсяг кімнати.

Зменшити товщину листів мінеральної вати можна, якщо одночасно з нею використовувати тепловідбивний матеріал «Екофол» - спінений поліетилен трьохміліметрової товщини, покритий з одного боку дзеркальної металізованої плівкою. Цей спосіб утеплення мансарди називають ще комбінованим.

Зміцнення фундаменту заміського будинкуТехнологія утеплення стін

Для кріплення до стіни утеплення використовується спеціальний металевий профіль, який розрахований для установки гіпсокартону. Розміри профілю залежать від товщини мінеральної вати - 75х50 мм або 100х50 мм. Профіль зміцнюється горизонтально вгорі і внизу стіни, після чого до стіни кріпиться такий же профіль вертикально. При цьому точну відстань між профілями (приблизно 600-800 мм) залежить від ширини листа гіпсокартону: межа листів повинна припадати на середину ширини профілю.

У проміжки між профілями укладаються мінераловатні листи і кріпляться до стіни за допомогою спеціальних шурупів, що мають капелюшки у вигляді грибка шириною 60-80 мм.

Поверх мінеральної вати вкладається горизонтально шар теплоотражающего поліетилену блискучою стороною всередину приміщення і кріпиться маленькими 3-міліметровими шурупами з плоскою головкою до металевого профілю каркаса через кожні 200-300 мм. Для забивання стиків між сусідніми рядами тепловідбивача використовується металізований скотч, а місця примикання тепловідбивача до стін, підлоги і стелі герметизуються за допомогою силіконового герметика.

Чим дачі з бруса відрізняються від інших рішень Як зробити стрічковий фундамент для будинку

Рассказать о статье