ЧИМ КРАЩЕ УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ

Июнь 5, 2017

Чим краще утеплити підлогу

пінополістиролПитанням «Який утеплювач краще для підлоги?» Задаються всі, хто любить комфорт. Завжди приємно пройтися босоніж, не боячись, що твої кінцівки отмерзнут. І особливо це актуально в міжсезоння, коли ще не включено центральне опалення (якщо таке є) і взимку, коли за вікном мінусова температура. Тоді-то люди часто і звертають свої погляди на утеплювач для підлоги. Як вибрати матеріал і як його правильно укласти, ми і розповімо. Адже добре утеплена підлога - одна зі складових збереження тепла в житловому приміщенні.

керамзитПри виборі утеплювачів важливо враховувати кліматичну зону (наскільки все-таки холодно може бути взимку), особливості приміщення і його призначення, тип існуючого або планованого підлогового покриття. Наприклад, утеплювач для підлоги в квартирі і в дерев'яному будинку будуть істотно відрізнятися.

Серед матеріалів, які не потребують проведення комунікацій або підключення до мережі, найпоширеніший утеплювач для теплої підлоги - це пінополістирол, добре відомий усім як пінопласт.

Його теплоізоляційні властивості в 25 разів краще, ніж у керамзитобетону. Та й ступати по підлозі, утепленому пінополістиролом, набагато тепліше і приємніше, тому що така підлога дуже повільно поглинає тепло.

Мінеральна ватаПінопласт як утеплювач підлоги використовують при монтажі плаваючою стяжки. Тоді його заливають шаром цементу або бетону. Можна укладати плити в проміжки між лаг при спорудженні дерев'яних підлог. Ще один спосіб - плити укладають на бетонну підлогу, а зверху них - листи фанери.

Пінополістирол не боїться вологи, тому може широко застосовуватися для утеплення підлог на балконі і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості

Керамзит - один з найбільш доступних недорогих матеріалів. Корковий матеріал для утеплення - сучасно і модноЙого використовують як при монтажі сухий стяжки підлоги, засинаючи під гіпсоволокнисті плити, так і додають в бетон. З використанням керамзиту споруджують і плаваючу стяжку підлоги, коли поверх нього заливають бетонний або цементний розчин.

Утеплення підлоги краще проводити керамзитом з різних фракцій

Пориста структура цього матеріалу, що виготовляється з глини, дозволяє забезпечити теплоізоляцію підлоги навіть в місцевості з дуже холодними і морозними зимами. Але для цього шар керамзиту повинен бути близько 10-15 см, що не завжди зручно, адже це зменшує існуюче житловий простір.

У порівнянні з керамзитом і звичайної стяжкою товщина утеплювача статі на основі полістиролбетону набагато тонше. Досить 5 см матеріалу, щоб забезпечити і тепло-, і звукоізоляцію приміщення. І тиск на перекриття в такому випадку буде менше, і підлогу вирівняти можна, і забезпечити утеплення підлоги.

Поверх шару полістиролбетону можна вистилати майже всі матеріали, включаючи плитку. До того ж він створить ідеально рівну поверхню під наливні підлоги.

Тирсові утеплювачі вийшли з моди утеплення підлоги

Рассказать о статье