Від чого залежить ціна прибирання житла?

Январь 5, 2018
2

Ціна за квадратний метр формується виходячи їх ступеня забруднення, обсягу робіт. Метражу, висоти стель, кількості вікон, кількості меблів і техніки, додаткових побажань Замовника. На вартість також впливають розміри вікон (довжина, ширина, висота, чи є решітки і т.д.).

Як формується вартість клінінгу житла для передмість?

Прайс формується виходячи з перерахованих вище факторів. Плюс враховуються складність віконних конструкцій, віддаленість від районного центру, терміновості і швидкості замовлення.

Часті питання наших клієнтів

1. Чи можлива термінова прибирання вже сьогодні? Так, вона можлива, якщо Ви зателефонуйте нам з ранку. Так як на надання повноцінних послуг потрібно від 5-6 годин і більше, в залежності від складності забруднення приміщень. При необхідності мийки житла в передмістях, краще дзвонити в нашу службу за добу і попереджати нас.

2. Може змінитися вартість прибирання квартири при приїзді на об'єкт? Фахівці нашої компанії по телефону уточнюють всі питання у Вас, щоб не було несподіваного збільшення оплати. Так, незначна зміна можливо, якщо в процесі Ви захотіли додатково балкон, який спочатку мити не планували або вимити посуд.

Качественно убрать квартиру поможем ми сервис уборка по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

3. Існує багато різних компаній, чому ми повинні вибрати вас? Ми постійно розвиваємося, покращуємо процеси. Намагаємося надати нашому клієнтові все найкраще. Німецьку техніку, засоби, персонал. Оптимізуємо витрати, щоб Ви могли недорого замовити клінінгові послуги у нас

ми сервис уборка

Рассказать о статье