УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ В БАНІ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги в лазні

теплоізоляція лазні

Загальна інформація

Надійна теплоізоляція - найважливіша характеристика будь-якої лазні: російській парній, сауни, хамама. Від якості обраних утеплювачів залежить, наскільки легко лазня буде протоплювати і зберігати тепло. Традиційно російські лазні утеплювали натуральними матеріалами - інших просто не було. Вони недовговічні, швидко відволожуються, схильні до гниття і потребують постійної обробці спеціальними захисними складами. У наш час баню утеплюють екологічними і набагато більш енергоефективними матеріалами нового покоління - плитами Пеноплекс®.

Щільна чарункова структура не пропускає вологу, тому плити зберігають теплоізоляційні властивості протягом усього терміну служби.

Утеплювач для лазні Пеноплекс® повністю безпечний, не містять шкідливих речовин, дрібних волокон і пилу. З тих же марок полістиролу виробляють дитячі іграшки, одноразовий посуд і медичну упаковку.

Утеплення лазні натуральними матеріалами забирає багато часу і сил - в той час як плити Пеноплекс® монтуються легко і швидко.

Утеплення підлоги лазні плитами ПЕНОПЛЕКС®

Бетонна підлога
На фундаментну плиту послідовно встановіть:

  • плити Пеноплекс®;
  • бетонну стяжку, армовану будівельною сіткою;
  • будь-яке декоративне покриття.

Утеплювач для лазні Пеноплекс® також широко застосовується для утеплення стін , горищних перекриттів, стелі і покрівлі лазні.

Увага: плити Пеноплекс® не повинні підходити впритул до елементів печі і труб з температурою вище 75 ° С.

Лазні, утеплені плитами Пеноплекс®, зберігають тепло навіть в екстремально холодному кліматі. Прикладом може служити лазня з дерев'яного бруса, побудована в 2006 році в Антарктиді. На континенті, де температура повітря вночі опускається нижче -50 ° C, лазня всередині прогрівається до 120 ° C. Для утеплення підлоги, стін і стелі цієї лазні використано 25 кубометрів плит Пеноплекс®.

Рассказать о статье