ПІДЛОГА В САУНІ

Июнь 6, 2017

Пол в сауні

При уявній простоті, сауна - досить складна інженерна споруда. Щоб отримувати від неї максимальне задоволення, і уникнути будь-яких неприємностей, слід все продумати ще на стадії проектування.

вибір місця

Сауна - це закрите, ізольоване від решти частини будинку приміщення. Матеріал, використаний для її будівництва повинен бути стійкий до дії повітря з високою температурою. Сауну можна звести зовні будинку, як окрема будівля, або вбудувати в одне з приміщень всередині будинку. Найчастіше зустрічається другий варіант. Залежно від умов (температури і вологості) сауна може бути суха, мокра або паро-трав'яна.

Стіни і стеля

Стіни і стеля сауни повинні бути зроблені з панелей деревини, товщиною мінімум 12 мм. Найчастіше для цих цілей використовують: скандинавську ялину, канадську ялицю, а також кедр, який є ідеальним матеріалом для сауни. Важливо, щоб у дерева було якнайменше сучків і мінімальна кількість смоли (щоб забезпечити комфорт користувачам). Під дерев'яними панелями укладають шар теплоізоляція з мінеральної вати товщиною 45-100 мм. Пінополістирол для цієї мети не підходить, так як він не стійкий до високої температури. Правильна термоізоляція - дуже важливий елемент кабіни сауни. Вона скорочує час нагрівання і економить енергію.

Сауна також може бути складена з цілісних дерев'яних балок. У цьому випадку ізоляція з мінеральної вати не обов'язкова. Сауну всередині будинку не потрібно обладнати додаткової вологоізоляцією. Всупереч поширеній помилці, це саме сухе приміщення в будівлі.

Пол в сауні

Пол сауни повинен бути зроблений з матеріалу, стійкого до вологості і до дії високої температури. Це може бути теракота або облицювання зі штучного матеріалу. Щоб поверхня підлоги в сауні була слизька, можна додатково викласти її дерев'яними підлоговими решітками.

Рассказать о статье