МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

Пінополіуретан - напилюваний

утеплювач будинку

Ефективне утеплення фасадів, підлоги і даху будинку

Велику частину виробленої в країні теплової енергії споживають будівлі. Підраховано, що понад 50% тепла в будинках втрачається через зовнішні стіни, покрівлю, підлогу, перекриття підвалів і горищ. Населення, в буквальному сенсі, викидає гроші на вітер, оплачуючи дані тепловтрати, з огляду на те, що утеплення фасадів не було виконано на належному рівні. Витрати на оплату житлово-комунальних послуг займають значну частку в бюджеті середньостатистичної російської сім'ї. У підвищенні експлуатаційних характеристик будівель, їх енергоефективності, закладений величезний потенціал економії на витратах. Тому утеплення фасадів і, безпосередньо, продаж утеплювача - актуальна послуга для сьогоднішнього будівельного ринку.

Як скоротити витрати на енергію?

утеплювачЗначно скоротити енерговитрати можливо при реалізації ідеї енергоефективного ( «пасивного») будинку, використовуючи утеплювач стін , підлоги і покрівлі. Тепловтрати енергоефективного будинку складають всього 15-25 кВт ∙ год / м2 на рік (для порівняння, в цегляному будинку - 250-350 кВт ∙ год / м2 на рік). Це досягається зниженням тепловтрат завдяки конструктивним особливостям будівлі, в яких використовують енергозберігаючі технології та утеплювачі - високоефективні теплоізоляційні матеріали.

Наша компанія пропонує енергозберігаючі технології і рішення, засновані на застосуванні нового високоякісного продукту - базальтової ізоляції під торговою маркою ЕКОВЕР®. Ізоляція допоможе якісно утеплити конструкції будівель як цивільного, так і промислового призначення, провести утеплення фасадів відповідно до європейських стандартів.

Наша компанія пропонує наступні напрямки продукції:

Навіщо потрібен утеплювач?

Щоб теплоізоляція будинку була оптимальною, потрібно дотримуватися всіх правил при будівництві. Дуже важливий етап при будівництві - утеплення фундаменту. Далі слід утеплення фасадів. Етапом завершальним, в основі якого використовується утеплювач покрівлі, є гідроізоляція і утеплення покрівлі і всього будинку в цілому. Тільки при використанні якісного утеплювача підлоги, стін і покрівлі, можна досягти відчутних результатів.

Рассказать о статье