УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГ У КВАРТИРІ

Июнь 6, 2017

Як краще зробити тепла підлога в

Пол - це та конструкція в будинку, холод від якої його мешканці відчують в першу чергу. Не дарма кажуть: «Тримай ноги в теплі». Утеплена підлога обеспечиват комфорт в оселі і зберігає здоров'я.

Базальтова ізоляція Ековер дозволяє не тільки зробити підлогу теплим, але і створює акустичний комфорт, будучи ефективною звукоізоляцією.

Підлоги по лагам - це найбільш поширена і традиційна конструкція в приватному житловому будівництві. Але і в міських квартирах такі підлоги не рідкість. Оптимальним варіантом для ізоляції в даному випадку є використання плит Ековер ЛАЙТ УНІВЕРСАЛ, Ековер ЛАЙТ або Ековер АКУСТИК, які встановлюються в розпір впритул один до одного. Рекомендується двошаровий укладання зі зміщенням шарів з метою перекриття стиків плит.

У сучасному будинку все частіше чорнові підлоги виконуються зі стяжкою. Така підлога, на відміну від статі по лагам, надійніший в експлуатації, не видає скрипів при ходінні і має більшу звукоізоляцією. Системи теплих підлог також найчастіше виконуються під стяжкою. Як тепло- і звукоізоляційний матеріал в рекомендується використовувати спеціально розроблені базальтові плити Ековер СТЕП. Матеріал відрізняє оптимальне поєднання міцності властивостей, що дозволяють витримувати значні розподілені навантаження, і мінімальна динамічна жорсткість, необхідна для ефективного гасіння вібрацій від ударних впливів.

Рассказать о статье