​Застосування екструдованого пінополістиролу

Февраль 5, 2018
Утеплитель своими руками

Для влаштування теплоізоляції в приватних будинках відмінно підійде екструдований пінополістирол

Утеплення балконів і лоджій, створення внутрішніх перегородок, облаштування теплих підлог - всі ці завдання нескладно вирішити за застосування екструдований пінополістиролу.

Вы можете купить пенополистерол Киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При виробництві цього матеріалу використовуються нанорозмірні частинки вуглецю. Наноуглерода знижує теплопровідність матеріалу і підвищує його міцність. Завдяки насиченню наноуглерода, плити набувають темно-сріблястий відтінок і мають високі показники енергоефективності. До того ж, екструзійний пінополістирол екологічно безпечний. Це підтверджується системою добровільної екологічної сертифікації «Листок життя». Отримання сертифікату «Листок життя» означає, що не виділяє шкідливих речовин, що негативно впливають на людський організм, а також не робить негативного впливу на навколишнє середовище на всіх етапах виробництва продукції і при транспортуванні.

Переваги екструдованого пінополістиролу

Широке застосування екструдованого пінополістиролу обумовлено цілим рядом переваг. Матеріал має високу міцність і може легко служити рівним і досить жорстким підставою в будівельних конструкціях. Матеріал не вбирає воду і не схильний до гниття. Екструдований пінополістирол не дає усадки, а також є хімічно стійким матеріалом.

Зберігання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол необхідно зберігати в закритому і сухому приміщенні горизонтальному положенні. Якщо плити укладені на піддони, то можна зберігати їх під навісом, уникаючи попадання на них прямих сонячних променів і атмосферних опадів. Відстань від нагрівальних приладів повинно бути не менше одного метра.

Рассказать о статье