УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ МАНСАРДИ

Июнь 6, 2017

Інструкцію з утеплення підлоги

Мансарда - це не тільки додаткова площа в будинку. Завдяки найбільш віддаленого від входу розташуванню та нестандартному увазі, вона може стати улюбленим місцем для роботи або відпочинку.Для цього в мансардному приміщенні необхідно створити максимально комфортні умови - воно повинно бути зручним за формою, утепленим, добре освітленим і грамотно спланованим.
Мансарда
Здавалося б, нічого складного в цьому немає, але прорахунки проектувальників або будівельників можуть обернутися для господарів будинку постійними проблемами, тому до пристрою мансардного поверху треба підходити з усією відповідальністю.
Планування форми мансарди в приватному будинку

Формою покрівлі визначається планування мансарди, кількість корисної площі і зручність переміщення по мансардному поверсі. Наприклад, односхилий дах дозволить уникнути боковин з боку вищої точки покрівлі, але в той же час з-за висоти стелі нормальне пересування буде можливо тільки в одній частині приміщення. Крім того, скат даху повинен бути звернений на північ, що не завжди зручно з точки зору розташування будинку щодо вулиці.

Двосхилий дах ламаної форми, у якій нижній скат крутіший, а верхній - більш пологий, дає можливість збільшити кімнату і вільно пересуватися. Однак якою б не була покрівля, висота стелі в центральній частині мансарди повинна складати не менше 2, 2 метри, щоб кожна людина могла ходити в повний зріст.

Рассказать о статье