Як створити Інтернет-магазин безкоштовно самому з нуля

Май 5, 2020
Как утеплить лоджию своими

                       

Як створити інтернет-магазин безкоштовно самому з нуля

У наш час люди все частіше намагаються економити час і гроші. Популярність інтернет-магазинів стає дедалі більше. Рекомендуется платформа разработка интернет магазина под ключ - это профессиональная система управления веб-проектами, мощный, удобный и безопасный программный продукт для создания и продвижения сайтов и интернет-магазинов.

Для використання платформи і початку роботи зареєструйте аккаунт і отримаєте 14 днів безкоштовного використання. За цей час ви зможете розібратися з сервісом і все налаштувати. Інструкція по створенню магазину Покрокова інструкція допоможе створити інтернет магазин онлайн:

1. Вибрати нішу, в якій Вам було б цікаво займатися онлайн-продажами.

2. Скласти перелік запитів, що мають відношення до обраної ніші, наприклад: «купити кросівки», «ціна на кросівки Puma» і т.д.

3. Зібрати базу постачальників через пошукові запити. Наприклад, можна використовувати запит "кросівки оптом" або "постачальники кросівок". Все це допоможе швидко зібрати базу постачальників, з якими в подальшому ви зможете встановити довгострокові партнерські відносини.

4. З'ясувати, наскільки сильна конкуренція в обраній ніші. Найбільш простий спосіб визначення конкурентів в ніші - використовувати можливості Яндекс і Google, ввівши запити, які вже були складені в пункті 2. Потім потрібно відвідати сайти основних конкурентів за запитами, вивчити їх ціни, варіанти доставки. Після цього невеликого аналізу, стає зрозумілим рівень конкуренції в ніші.

5. Тестування ніші включає кілька кроків:

зв'язатися з постачальниками і домовитися з ними про співпрацю; визначити свою цільову аудиторію; спробувати кілька способів залучення клієнтів; створити інтернет-магазин; запустити трафік; почати обробляти замовлення; зробити висновки за отриманими результатами. 6. Реєстрація інтернет-магазину. Реєстрацію ІП або ТОВ можна оформити прямо на сайті податкової служби. Тут заповнюється заява, сплачується державне мито, вибирається система оподаткування. У призначений податковою службою день, підприємець може прийти у відділення і забрати свідоцтво.

Рассказать о статье