УТЕПЛЕННЯ ПАНЕЛЬНИХ БУДИНКІВ

Июнь 6, 2017

Утеплення панельного будинку в

Пінополістирол також є досить недорогим матеріалом, і, при цьому, його теплоізоляційні властивості на порядок краще, ніж у звичайного пінопласту.

До переваг даного матеріалу можна віднести мінімальну вагу, простоту монтажу (він відмінно підходить для облицювання кутової квартири), і гідрофобність - пінополістирол практично не вбирає воду, що позитивним чином позначається на терміні його експлуатації.

Мінуси у пінополістиролу наступні при утепленні фасадного скління - нестійкість до вогню (вимагає монтажу спеціальних протипожежних перемичок), і відсутність звукоізоляції. Пінополістирол, в цілому, відмінно підходить як для теплоізоляції стін зовні, так зсередини будинку.

Мінеральна вата

є одним з найбільш ефективних утеплювачів, проте вартість даного матеріалу істотно перевищує вартість аналогів, тому, для теплоізоляції фасадів вона використовується досить рідко.

До плюсів мінеральної вати можна віднести пожежобезпечність (матеріал не горить), гідрофобність, і хороші звукоізоляційні властивості. Істотний недолік у мінвати тільки один - порівняно велику вагу, внаслідок чого її монтаж на фасаді будівлі проводиться з великою кількістю кріплень (дюбелів).

Головна / Наші роботи / Утеплення стін панельних будинків

У сучасному утепленні зовнішніх стін фасадів і квартир з штукатуркою по утепленому фасаду набагато краще і в чисто технічному плані, так як ліквідний виникнення точки роси, яка утворюється внаслідок різниці температури промерзання утеплених і не утеплених ділянок фасадів, внаслідок чого стіни квартири розширюються і звужуються по- різному, що може загрожувати їх прискореним процесам старіння.

Утеплення фасадів «вентильований фасад»

Навісні фасадні системи з повітряним зазором застосовуються для облицювання та утеплення зовнішніх стін промислових і цивільних будівель і споруд, а так само для житлових будинків стилю «хай-тек» і різних комплексів. Навісні фасади являють конструкцію різної складності, що складається з матеріалів облицювання, теплоізоляційного матеріалу і підсистеми на яку кріпиться облицювальний матеріал навісного фасаду.
Підсистема складається з металевих напрямних виставляється за рівнем, кріпиться анкерами. За допомогою дюбеля до стіни кріпиться утеплювач (мінераловатні плита), а потім з повітряним зазором на несучу підсистему встановлюється облицювальний матеріал. Як облицювальні матеріали використовуються керамогранітні, пропонуємо п панелі з декоративним покриттям, касети з композитних матеріалів або стали.

Теплоізоляція по системі «мокрий фасад»

Теплоізоляція по системі «мокрий фасад» одна з найпоширеніших технологій і призначена в малоповерховому будівництві, при утепленні, ремонті або реконструкції будівель і споруд, житлових будинків. За допомогою клею, плити утеплювача кріпляться на фасад, додатково фіксується за допомогою дюбелів до стіни. Потім весь фасад армується клейовим складом з щелочестойкой фасадної сіткою.
Виходить міцна герметизована основа (шкаралупа), на яку наноситься фінішний шар грунтовки і тонкої декоративної штукатурки.
Фінішна штукатурка в своїй основі складається з наповнювача модифікованого полімерними добавками і мармурової крихти, що робить фінішний шар дуже міцним! За умови правильного виконання робіт, Ваш фасад довгі роки буде приносити естетичне задоволення і економічну вигоду. Утеплення стін є першочерговим завданням при створенні теплого комфортного будинку.

Утеплення фасадів квартир вигідно, з якого боку не подивитися, якщо у вас автономне опалення, то ви зможете заощадити на споживанні газу близько 20% відсотків від витрачається раніше суми, а якщо ви підключені до центрального опалення - то середня температура в кімнаті збільшиться як мінімум на 3-4 градуси (а якщо поставити утеплювач Ізовер Класик Плюс то на 5-6). Щоб виконати зовнішнє утеплення стін окремо взятої квартири вам знадобиться отримати дозвіл у відповідних інстанцій (ЖКГ) і сусідів. Можливо і вони захочуть виконати утеплення стін - дозвіл, за яким звертаються відразу кілька мешканців, отримати набагато простіше.

Рассказать о статье