ЯК ПРАВИЛЬНО УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ В ДЕРЕВ'ЯНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Як правильно утеплити підлогу в

Системи теплих підлог для дерев'яного будинку

Вважається, що оптимальний варіант теплої підлоги для приватного будинку з дерева - водяна система, коли нагрітий теплоносій - вода або антифриз, циркулює по трубах, прокладених в підпільному просторі. Електричні теплі підлоги, що функціонують завдяки нагріванню електрокабеля або графітових пластин (карбонових стрижнів), запаяних в плівку, рідше облаштовують в дерев'яних будівлях, а й вони мають певні переваги. Перш, ніж вибрати тепла підлога в дерев'яному будинку, необхідно проаналізувати всі «плюси» і «мінуси» існуючих систем обігріву, визначитися з наповненням «пирога» статі, а також - видом декоративного матеріалу для фінішного настилу.

Переваги та недоліки систем теплих підлог

  • Водяні. Складні й дорого коштують в монтажі, бюджетні в експлуатації. Інерційні - за рахунок плавного нагріву і охолодження оптимально підходять для дощатих підлог, паркетної дошки, лінолеуму, ковроліну. Створюють значне навантаження на перекриття, відрізняються найбільшою товщиною «пирога» статі.
  • Електричні кабельні. Невелика вага і незначна втрата по висоті приміщення в порівнянні з водяними системами. З недоліків - можливість короткого замикання і загоряння, відчутний витрата електроенергії.
  • Електричні кабельні на матах. Спрощена схема монтажу, менший перетин нагрівального тена, ніж у класичних кабельних систем. Електричні теплі підлоги відмінно комбінуються з керамічними покриттям для підлоги.
  • Інфрачервоні. Найбільш бюджетний, швидкий і простий в укладанні варіант теплої підлоги, легкий для установки своїми руками. Мають малою товщиною і вагою, низькою інерційністю, середнім витратою електроенергії. Можлива оперативна настройка температурного режиму за допомогою терморегулятора, фрагментарний ремонт системи. Вдало поєднуються з ламінатом.

Етапи пристрою теплої підлоги в дерев'яному будинку

Порядок установки теплої підлоги залежить від обраної системи: кабельної, водяний або інфрачервоної, виду підстави (бетонного, дерев'яного) і типу підлогового покриття.

Рассказать о статье