ЧИМ УТЕПЛИТИ ФАСАД БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Чим утеплити фасад будинку своїми

Утеплення фасадів будинку допомагає скоротити тепловтрати і знизити витрату електроенергії на опалення будинку, сприяє захисту стін будівлі від намокання і промерзання, і дозволяє знизити температуру нагрівальних елементів, що забезпечує комфортний мікроклімат в приміщеннях. Великий вибір теплоізоляційних матеріалів дозволяє сформувати ефективний «пиріг» теплоізоляції, яка значно зменшує тепловтрати стін будинків, побудованих з піноблоку, цегли або бетону та ін.

Як утеплити фасад пінополістиролом

Пінополістирол - популярний теплоізоляційний матеріал, з бюджетною вартістю, з високим коефіцієнтом теплоізоляції і вологостійкість, невеликою вагою і легкістю в монтажі.

Одна з різновидів пінополістиролу - вспенений пінополістирол ПСБ-25Ф, спеціальний продукт для утеплення фасадів, з низьким показником теплопровідності і високу звукоізоляцію за рахунок гранул стиролу, наповнених повітрям, із закритою структурою.

Наступний різновид - екструдований пінополістирол, з більш щільною структурою і глянсовою гладкою поверхнею. Відрізняється низькою теплопровідністю, відсутністю паропроникності і низьким влагопоглощенієм. З цих причин, екструдований пінополістирол застосовується в цокольній частині будівлі і при утепленні лоджій.

До недоліків пінополістиролу відносять його горючість при дії відкритого полум'я і невелику паропроникність. Щоб захистити пінополістирол від загоряння рухомого складу системи утеплення, необхідно встановлювати «розтин» з утеплювача мінеральної вати на всі віконні і дверні прорізи, а також розділяти поверхи, встановлюючи «розтин» по периметру будівлі.

Ознайомитися з детальними рекомендаціями щодо утеплення фасадів будівель мінеральною ватою Ви зможете в статті «Утеплення мінеральною ватою».

Системи утеплення фасадів

Система утеплення фасаду з тонким штукатурним шаром - це композиційна система матеріалів для обробки зовнішніх стін будівель, що дозволяє скоротити тепловтрати стін будинку на 40%. До складу системи входять:

Накладення і вдавлення армуючої сітки грунтування Кріплення пінопласту до стіни

Рассказать о статье